Wraz z nadejściem wiosny do Fashion Agency Aliganza dołączyła marka CEWE FOTOKSIĄŻKA. Nowy Klient Agencji należy do jednego z największych samodzielnych koncernów fotograficznych w Europie.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to najchętniej wybierana fotoksiążka w Europie – w 2017 roku w Paryżu sprzedano jej 50-milionowy egzemplarz. CEWE oferuje swoje produkty oraz usługi poprzez kanały online oraz w  stacjonarnych punktach partnerskich, np. Rossmann, Saturn czy Auchan. Marka CEWE jest również właścicielem Fotojokera – największej w Polsce sieci salonów ze sprzętem fotograficznym – tam również zakupimy produkty CEWE. Na tym nie koniec, 14 września 2017 roku w Warszawie został otwarty pierwszy w Polsce salon stacjonarny pod szyldem CEWE.

Od marca 2018 roku Aliganza odpowiedzialna jest za kontakt z mediami, działania w zakresie PR-u produktowego, a także projektów specjalnych.

Obsługą CEWE FOTKSIĄŻKI zajmie się zespół: Account Manager Martyna Napiórkowska, Account Executive Ewa Gołaszewska oraz Junior Account Executive Magdalena Stanisławska.

CEWE Sp. z o.o. należy do międzynarodowej sieci CEWE Stiftung & Co. KgaA, które dysponuje laboratoriami fotograficznymi na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, Francji, Polski, Czech i Węgier. Na polskim rynku CEWE działa od 1992 roku i dzięki firmom współpracującym, dysponuje zapleczem logistycznym i reklamowym, obejmującym swym zasięgiem terytorium całej Polski i krajów sąsiadujących. W ubiegłym roku CEWE wywołało ponad 2 miliardy zdjęć w 11 krajach w Europie.

Fashion Agency Aliganza jest pierwszą w Polsce agencją komunikacji 360 stopni, specjalizującą się w obsłudze rynku branży lifestyle, mody oraz beauty. Agencja działa od 2000 roku, a swoim Klientom oferuje usługi z zakresu kompleksowych strategii komunikacyjnych oraz marketingowych, influencer marketingu, działań w social media oraz eventów.