– Zdając sobie sprawę z tego, że zorganizowanie transportu dużej liczby ludzi przez osobę indywidualną jest kłopotliwe, zdecydowaliśmy się na zaaferowanie wynajmu auta z wykwalifikowanym kierowcą – mówi Paweł Reczyński i dodaje: – Do dyspozycji naszych klientów oddajemy samochody na najwyższym poziomie prowadzone przez naszych najlepszych kierowców. Nasi pracownicy to kierowcy z wysoką kulturą osobistą, znający języki obce. Na życzenie klientów możemy także zorganizować zwiedzanie z przewodnikiem.

Wybierasz się na wakacje? Zacznij je już w momencie zamknięcia drzwi. Nie martw się tym, gdzie zaparkujesz samochód na lotnisku. Kierowca, który przyjedzie po Ciebie i Twoich bliskich zajmie się Wami od drzwi Waszego domu do samego lotniska.

Wynajęcie auta z kierowcą jest też idealnym rozwiązaniem dla firm organizujących spotkania biznesowe i potrzebujących transportu dla wymagających kontrahentów. Carsson Car Rental z kierowcą to oferta zapewniająca transport z lotniska, dworca czy hotelu. Zapewnij swoim klientom podróżowanie na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o ofertach na: www.carsson.pl