CarForFriend.pl to pierwszy sklep internetowy, który oferuje sprzedaż samochodów używanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu pojazdami oraz chęci uporządkowania działań i dopasowania się do oczekiwań nabywców, firma stworzyła miejsce w sieci, w którym można znaleźć ponad 2,5 tys. rzetelnie sprawdzonych modeli z Polski i Niemiec. Kierując się swoją myślą przewodnią, czyli ofertą „aut dla przyjaciół”, CarForFriend.pl dysponuje fachowym i przyjaznym doradztwem, wspomagającym w wyborze najodpowiedniejszego dla nas pojazdu. Jak twierdzą użytkownicy sklepu: to tak, jakby zabrać z sobą na zakupy bliską osobę, która nie tylko ma na uwadze nasza dobro, ale także służy dobrą radą oraz zmniejsza obawy dotyczące zakupu. Co więcej, dostawca uzyskał członkostwo w prestiżowej Niemieckiej Organizacji Rzetelnych Handlarzy Samochodami – BVFK, co stanowi o profesjonalizmie i uczciwości prowadzonych działań w zakresie sprzedaży używanych pojazdów. Jest to widoczne w samochodach pochodzących od niemieckich uczestników organizacji, posiadających m.in. gwarancję prawdziwości stanu licznika oraz zabezpieczenia kwestii prawnych zakupu.

Porządny biznes

Jakie konkretne korzyści płyną ze skorzystania z CarForFriend.pl? Po pierwsze, można zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy na nietrafionych poszukiwaniach wymarzonego samochodu. Najlepiej widoczne jest to przy nabywaniu auta sprowadzanego z zagranicy. Decydując się na taką transakcję poprzez sklep internetowy, jesteśmy w stanie pominąć wszelkie koszty związane z przygotowaniami do wyjazdu, paliwem, tłumaczeniem oraz pomyłką lub oszustwem związanym z danym zakupem. Zaoszczędzone fundusze, uzupełnione o kwotę z negocjacji danej oferty, można przeznaczyć na zakup lepszego pojazdu, co jest o wiele bardziej opłacalną inwestycją – za tę samą kwotę zyskuje się o tyle więcej nowego samochodu!

Inną zaletą sklepu CarForFriend.pl jest posiadanie grona doświadczonych doradców, którzy od lat monitorują zmiany na rynku motoryzacyjnym. Eksperci współpracujący ze sklepem służą radą dotyczącą wyboru używanego wozu nie tylko z najlepszym zestawem parametrów technicznych, również jak najbardziej dopasowanym do aktualnych potrzeb kupującego. Jest to ważne, ponieważ nabywcy, kuszeni kolorowymi promocjami i reklamami, decydują się na bardzo drogie modele aut, które często okazują się nie warte swoich wygórowanych cen.

W kwestii sprzedawanych samochodów, CarForFriend.pl gwarantuje przeprowadzenie niezbędnego i fachowego serwisu wszystkich oferowanych egzemplarzy aut. Dzięki pozyskiwaniu pojazdów posiadających pełną historię oraz kompletne dane techniczne, nabywcy mają pewność, że otrzymują samochody w najlepszym możliwym stanie – bez poukrywanych usterek i przekręconych liczników. Co jednak w momencie, gdy auto posiada zdiagnozowane wady? Wtedy zainteresowani informowani są o usterce już w chwili zakupu danego wozu. Jest to naturalne, ponieważ polecane są tylko takie auta, które eksperci CarForFriend.pl sami zaproponowaliby swoim bliskim i przyjaciołom.

Jak kupować?

Zakup samochodu w sklepie internetowym CarForFriend.pl jest bezpieczny i bardzo prosty. Na początku, oprócz podstawowych danych technicznych, portal umożliwia dostęp do tzw. wirtualnych oględzin, mających pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Kiedy zainteresowana osoba wybierze już swoje wymarzone auto, rozpoczyna proces zakupu, powodując przy tym automatyczną rezerwację danego pojazdu. Kolejnym krokiem staje się wpłacenie zaliczki w wysokości 2 tys. zł. Resztę sumy reguluje się w czasie, gdy zostanie potwierdzony ostateczny zakup. W momencie dojścia sprzedaży do skutku, nabywca umawia się na odbiór samochodu i wybiera usługi dodatkowe, takie jak np. pranie tapicerki, dostawa pod dom, serwis olejowy, czy rejestracja w Polsce.

Warto pamiętać, że transakcja odbywa się bez zbędnych, uciążliwych formalności – umowa spisywana jest na jednej stronie! Dodatkowo, klient dostaje nie tylko odpowiednie wsparcie od firmy na każdym etapie, czyli podczas zakupu, ubezpieczania oraz rejestracji pojazdu, ale również ma możliwość zwrotu danego samochodu.

Zagubieni w akcji

Co w przypadku osób, które wciąż nie znalazły upragnionego samochodu? CarForFriend.pl również pamięta o tym aspekcie, dlatego na stronie sklepu można znaleźć specjalny formularz „Wyszukiwania Twojego Samochodu”. Dzięki niemu, osoba zainteresowana w kliku krokach może określić typ preferowanego auta, czyli wybrać markę, model, informacje szczegółowe (cenę, przebieg, typ nadwozia, paliwo), wyposażenie (główne i dodatkowe) oraz wpisać wszelkie uwagi, które są dla niej istotne. Po wypełnieniu ankiety, na skrzynce pocztowej w ciągu doby pojawią się pierwsze trzy oferty sprzedaży wraz z dokładną prezentacją. Im dokładniejszy opis samochodu podamy w formularzu, tym propozycje zostaną lepiej dopasowane do naszych potrzeb.

Decydując się na CarForFriend.pl można mieć pewność, że każda próba wyboru auta będzie dopasowana do wszelkich wymogów nabywcy – czy to pod względem wyglądu, czy parametrów technicznych. Usługi oferowane przez sklep internetowy to nie tylko gwarancja wysokiej jakości wykonania, ale również prawdziwego zadowolenia z dokonanego zakupu.