Suplement BurnActive jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Jest skoncentrowanym źródłem witamin oraz składników mineralnych. Zawarta w BurnActive piperyna, pochodząca z pieprzu, jest alkaloidem pobudzającym zakończenia czuciowe w układzie pokarmowym co daje intensywne polepszenie trawienia. Wyraźnie nasila lipolizę (rozkład tkanki tłuszczowej), oddziałując na zawarte w tkance tłuszczowej receptory adrenergiczne.

Burn Active
Suplement wprowadzono do sprzedaży w postaci do połknięcia kapsułek. Posiada maksymalny dopuszczalny poziom zawartości witamin i składników mineralnych oraz innych substancji wykazujących zdumiewający efekt w odchudzaniu               w bezpieczny dla zdrowia i życia sposób. Preparat zawiera w swoim składzie aż pięć aktywnych składników, tj. ekstrakt z piperyny, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z guarany, proszek z pieprzu Cayenne i chrom. Opakowanie zawiera 30 kapsułek. Starcza na miesiąc. Suplement można zamówić na stronie: www.burnactive.pl

Skład innowacyjnego produktu BurnActive:

Piperyna – wzmaga wydzielanie soków trawiennych, wyraźnie przyspiesza metabolizm oraz blokuje tworzenie nowych komórek tłuszczowych
Ekstrakt z owoców guarany – powiększa termo genezę co daje przyspieszenie spalania kalorii i tkanki tłuszczowej
Pieprz cayenne – zwiększa odporność organizmu, obniża cholesterol, osłabia dolegliwości trawienne,
Chrom– wspomaga metabolizm, a więc także spalanie tłuszczu. Przyjmowanie chromu zmniejsza apetyt na słodycze, który zwykle pojawia się jakiś czas po posiłku. Wspomagany chromem metabolizm węglowodanów oraz tłuszczów jest przydatny      u osób próbujących zrzucić zbędne kilogramy.

Zgodnie z najnowszymi trendami w świecie suplementacji Burn Active wzmaga lipolizę (czyli procesy rozkładu tkanki tłuszczowej) poprzez oddziaływanie na receptory adrenergiczne obecne na komórkach tej tkanki. Jest naturalnym spalaczem, który prowadzi do zmniejszenia objętości całej tkanki tłuszczowej. Nasila wydzielanie soków trawiennych (żołądkowego, trzustkowego, jelitowego), przyspiesza metabolizm oraz znacznie podnosi wydolność fizyczną organizmu.

W trakcie kuracji uczucie głodu ulega zmniejszeniu, a organizm otrzymuje ponadplanowe pokłady energii. Zapomnij o efekcie jo-jo. Kompozycja niewielu składników tworzy wspólnie idealną całość. Łatwa dostępność produktu odchudzającego, oraz stosunkowo niska cena i wygoda stosowania bez wątpienia przyczyniła się do rosnącej popularności Burn Active.

Jeżeli jakiś produkt Was zawiódł i szukacie innego, który pomoże w walce z nadmiernymi kilogramami, wybierzcie BurnActive.