Wśród wyróżnionych znalazła się także firma SANPLAST SA. To kolejne, tego typu wyróżnienie dla tej firmy.

SANPLAST SA kolejny raz został Brylantem Polskiej Gospodarki. Spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w lutym 2018 r. zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł uzyskało 68 firmy branży produkcji materiałów budowlanych. Oznacza to, że jego wartość rynkowa wyniosła więcej niż 100 mln zł.

To kolejny sukces naszej firmy w 35-letniej historii! Bardzo nas cieszy fakt, że SANPLAST SA znalazł się wśród najcenniejszych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Nasza wysoka wydajność działania i efektywne zarządzanie, realnie przekładają się na osiągane wyniki finansowe – co zostało docenione. Cieszymy się, że te działania zostały zauważone. ” – dodaje Małgorzata Hulisz – kierownik działu marketingu firmy SANPLAST SA.

Prawie 35 lat firma SANPLAST SA dostarcza praktyczne rozwiązania do łazienki. Jest ona jednym z liderów w branży wyposażenia łazienek na rynku europejskim. Produkty firmy znane są na całym kontynencie europejskim, a firma cieszy się dużą niezależnością. Z biegiem lat sukcesy biznesowe, jej działalność i odpowiedzialność za środowisko oraz społeczeństwo, w którym funkcjonuje jest coraz częściej dostrzegane przez rynek.