Dzisiaj na szczęście nie musimy już się ograniczać. W ofercie marki SANPLAST jest wiele modeli, z których każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

SANPLAST SA od wielu lat wsłuchuje się w oczekiwania Klientów. Obserwuje też światowe trendy i nieustannie doskonali i rozszerza swój asortyment. Efekt? Największy na rynku wybór brodzików. To nieskończona ilość propozycji i inspiracji dla każdego domu.

Zdarza się jednak, że nasza wymarzona aranżacja okazuje się być niemożliwa do zrealizowania w naszej łazience. Ograniczają nas w tym względzie wymiary pomieszczenia, jego kształt czy ułożenie instalacji. Nie warto jednak rezygnować z pierwotnych planów. W ofercie marki SANPLAST można znaleźć mnóstwo innowacyjnych rozwiązań. Dostępne są brodziki, które mogą być montowane na stelażu i z obudową. Można je zabudować płytkami, położyć na posadzce lub zamontować równo z posadzką, by stworzyć bezbarierowe wejście. Do wyboru są brodziki wykonane z akrylu i odlewów mineralnych, różnej głębokości i w wielu różnych kształtach (m.in. brodziki trapezowe).

„Nasz asortyment to między innymi różne wariacje na temat brodzików. Naszą najbardziej rozbudowaną serią jest Space Mineral. Tworzą ją brodziki: kwadratowe, prostokątne, pięciokątne, półokrągłe, przyścienne półokrągłe i trapezowe, w najszerszej na rynku gamie wymiarowej. Pamiętajmy jednak, że SANPLAST SA to spektrum możliwości do każdej łazienki. Poza wspomnianą linią wybierać możemy spośród brodzików Eko Plus, Classic, Free Line, Prestige, PrestigeMineral, Space Line, StructureMineral W przypadku tej ostatniej linii, dajemy Klientowi możliwość indywidualnego zamówienia. Można zatem stworzyć produkt o nietypowym kształcie bądź wymiarze i dostosować go do istniejącej zabudowy i to bez konieczności przeprowadzania remontu.” – podkreśla Robert RachowskiProduct  Manager firmy SANPLAST SA.

Ekskluzywne rozwiązania na wyciagnięcie ręki

W ofercie marki SANPLAST uwagę zwraca seria Prestige, która wyróżnia się wysoką jakością produktu w połączeniu ze współczesnym designem. Należące do niej brodziki są przestronne, komfortowe i eleganckie. Do wyboru są kwadratowe, prostokątne lub półokrągłe, które dostępne są w różnych rozmiarach. Wykonane są z akrylu sanitarnego z zachowaniem nowoczesnego wzornictwa, dzięki czemu pasują do nowoczesnego wystroju łazienki. Brodziki z tej serii można opcjonalnie wyposażyć w stelaż i aluminiową obudowę.

Najnowszą propozycją SANPLAST są brodziki kwadratowe i prostokątne o głębokości 1,5 cm serii PrestigeMineral. Wykonane zostały z odlewu mineralnego, który jest odporny na różnego rodzaju plamy, odbarwienia oraz ścieranie. Na tle innych produktów wyróżniają się doskonałymi właściwościami użytkowymi oraz walorami estetycznymi. Ich powierzchnia jest niezwykle gładka, a dno płaskie, co zapewnia nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale też ułatwia utrzymanie czystości.

Wybór odpowiedniego wyposażenia łazienki nie może być przypadkowy. To inwestycja na lata. Za pomocą doskonałej jakości akcesoriów łazienkowych możemy stworzyć wymarzoną przestrzeń, która stanie się naszą oazą spokoju i domowym SPA.