Tegoroczna edycja Targów Światło odbędzie się w dniach 31.01 – 2.02.2018 -warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI ponownie rozbłyśnie blaskiem najlepszych produktów z branży oświetleniowej. W gronie wystawców znalazł się BRITOP Lighting, która zachęca do odwiedzania stoiska firmy – to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą produktową naszej marki oraz rozmowy o najnowszych trendach w oświetleniu. Takie spotkania są bardzo owocne, zarówno dla nas, jak i dla naszych potencjalnych klientów, z którymi dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem – mówi Monika Sopałowicz, prezes firmy BRITOP Lighting.

W programie nadchodzącej edycji tradycyjnie znajdą się seminaria, konkursy i warsztaty, m.in. Konferencja Inteligentne Oświetlenie LED, Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ przyciągająca co roku architektów i projektantów z całej Polski oraz wiele wydarzeń towarzyszących.

Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W 2017 roku spotkania zgromadziły blisko 1566 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych.

Więcej informacji na temat marki BRITOP Lighting: www.britoplighting.pl