Polska marka oświetleniowa Britop Lighting serdecznie zaprasza przedstawicieli mediów, architektów i projektantów wnętrz, partnerów biznesowych oraz osoby indywidualne do odwiedzenia stoiska G5 w hali E podczas targów Warsaw Home Expo 2017. Wydarzenie to będzie okazją do premierowego pokazu industrialnych, designerskich kinkietów Turid, Gondola, Space i Sat oraz chromowanej serii lamp Telaio. Ważne miejsce na stoisku zajmą także designerskie lampy zaprojektowane przez Christiana Ortlieb, wykonane z polskiego certyfikowanego drewna, oraz ręcznie odlewane lampy z betonu. Goście Warsaw Home Expo 2017 będą mogli poznać również wyjątkowe oświetlenie z abażurami, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz tkanin. Pojawią się propozycje wykorzystujące modne pikowania i imitacje skóry o różnych kształtach i wymiarach.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które przygotowała gościom marka Britop Lighting. Na uczestników targów, tradycyjnie, czekać będą przeróżne designerskie upominki – między innymi kubki zaprojektowane przez KABO & PYDO, które wykonała Ceramika Avant. Pozostałe niech będą niespodzianką.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się ze światem marki Britop Lighting. Do dyspozycji prasy będzie prezes zarządu – Monika Sopałowicz.

Więcej informacji: www.britop.pl

Data: 6-8.10.2017 r.
Miejsce: PTAK WARSAW EXPO
Hala E, stoisko G5

Nadarzyn, Aleja Katowicka 62

Godziny otwarcia:
10.00 – 18.00
BEZPŁATNY PARKING!