Pomysłów na to jak perfekcyjnie przygotować się do Świąt, nigdy za wiele. Dlatego BrandTime, wraz z marką Dr.Oetker, postanowił przekazać je w specjalnym, świątecznym odcinku.

Wspólnie z Anią Nowak-Ibisz pokaże jak pięknie ozdobić dom, za pomocą wieńca i girlandy z piernikowych ludzików. Magda Socha-Włodarska, specjalistka od planowania imprez, upiecze domowe pierniki, które następnie udekoruje. Podpowie też jak stworzyć jadalny upominek np. dla babci lub dziadka. Z kolei Agnieszka Winnicka pokaże prosty sposób na przygotowanie stołu w świątecznej, piernikowej wersji. Wszystkim tym patentom towarzyszyć będą produkty marki Dr.Oetker, które polecają się na nadchodzące święta.

„Cieszymy się, że wspólnie z naszym nowym klientem – marką Dr.Oetker, możemy zabrać widzów TVN, TVN Style oraz TLC i Food Network do pięknego świata, pachnącego piernikami i lukrem. Dzięki współpracy z ekspertkami, świetnie odnajdującymi się w tym magicznym klimacie, stworzyliśmy wyjątkowe i naturalne lokowania świątecznych produktów Dr.Oetker, które z pewnością podpowiedzą widzom, w jaki sposób mogą podobną atmosferę wprowadzić do swoich własnych domów” – powiedział Jarosław Czujak, dyrektor zarządzający BrandTime.

W programie, obok patentów kulinarnych, znalazły się także inne, świąteczne porady. Stylistka i prowadząca program „Czas na zmianę” Karolina Limbach podpowie, jak ubrać się na Wigilię w różnych stylach i pokaże kilka patentów na efekt wow przy wigilijnym stole. Z kolei Kasia Jaroszyńska, prowadząca „Nieoczywiste miejsca”, przygotuje domową, naturalną dekorację z gałęzi i szyszek, która będzie niebanalnym miejscem na listy do świętego Mikołaja.

Emisja odcinka specjalnego w stacji TVN zaplanowana jest na niedzielę 19.12.2021, o godzinie 13:50. Z kolei w pozostałych stacjach: TVN Style, TLC i Food Network odcinek emitowany będzie aż do 23.12.2021.

W ramach współpracy z marką Dr.Oetker powstały także dwa dedykowane materiały wideo, poświęcone dekorowaniu pierników. Filmy dostępne są na stronie marki w serwisie YouTube.pl: https://youtu.be/bKkHxItnmcw oraz https://youtu.be/chLgukT9YVI.