Zdrowa dieta jest jednym z najważniejszych czynników, który znacząco wpływa na nasze samopoczucie oraz jakość życia. Stwierdzenie „jesteś tym co jesz” w dzisiejszych czasach nabiera nowego znaczenia. Firma DuoLife wyszła naprzeciw temu wyzwaniu i stworzyła innowacyjny produkt DuoLife RegenOil Liquid Gold – olej skomponowany na bazie starannie wyselekcjonowanych 13 olejów roślinnych tłoczonych na zimno z dodatkiem witaminy D3 i K2MK7. Poznaj jego cudowne właściwości!

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ to prawdziwe „płynne złoto” wśród najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno. Tym, co wyróżnia DuoLife RegenOil Liquid Gold™ jest działanie oparte na bazie 13 starannie wyselekcjonowanych olejów roślinnych, dobranych pod kątem działania przeciwutleniającego, wspomagających trwałość zawartych w produkcie kwasów Omega. Dodatkowo został wzbogacony o naturalną witaminę K2 MK7 oraz D3, łącząc tym samym cechy suplementu diety oraz żywności funkcjonalnej.

Niezbędne tłuszcze
Czy wiesz, że aby zachować pełnię zdrowia i urody niezbędny jest nam tłuszcz? Nawet osoby intensywnie odchudzające się nie powinny z niego rezygnować. Jest on nie tylko skoncentrowanym źródłem energii dla pracy mięśni i mózgu, ale także rozpuszczone są w nim ważne witaminy: A,D,E i K.
Zbyt mała podaż tłuszczu jest bardzo niebezpieczna, gdyż może prowadzić do skrajnego wychudzenia oraz zaburzeń związanych z niedoborem witamin. Nie należy jednak zapominać, że każdy tłuszcz w nadmiarze może być przyczyną nadwagi oraz chorób dietozależnych. Aby, się przed nimi chronić ogranicz ilość spożywanego tłuszczu, zwłaszcza zwierzęcego. Zastąp go olejami roślinnymi wysokiej jakości takim jak RegenOil Liquid Gold. W produkcie tym znajdziesz moc naturalnie występujących witamin A,D,E i K, które pełnią kluczowe funkcje w organizmie ludzkim. Witamina E nie bez powodu nazywana jest „witaminą młodości” – spowalnia procesy starzenia się skóry, co sprawia, że dłużej możemy cieszyć się jej promiennym wyglądem i młodzieńczą sprężystością. Witamina A stymuluje odnowę komórkową, regeneruje naskórek oraz wpływa na prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz wraz z witaminą D wspomaga utrzymanie zdrowych i mocnych kości.
DuoLife RegenOil Liquid Gold to nie tylko witaminy! Stanowi on także bogactwo prozdrowotnych kwasów Omega-3 i Omega-6, które zostały w nim zawarte w korzystnej, tzw. „złotej proporcji” od 1:1 do 1:5. Wykazują one działanie przeciwmiażdżycowe, przeciwnowotworowe oraz spowalniają starzenie się organizmu.

Olej tłoczony na zimno
Firma DuoLife tworząc RegenOil Liquid Gold zadbała o najwyższą jakość składników i połączyła ze sobą wyłącznie nierafinowane, tłoczone na zimno oleje – wszystko dla doskonałych efektów stosowania!
Oleje tłoczone na zimno wyróżniają się spośród innych minimalnym stopniem przetworzenia, dzięki czemu zachowują pełnię swych dobroczynnych właściwości – stanowią prawdziwą skarbnicę nienasyconych kwasów tłuszczowych! Idealnie sprawdzają się jako dodatek do sałatek wzbogacając ich smak i aromat. Zalicza się je do żywności prozdrowotnej, która zmniejsza częstotliwość występowania chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, otyłość czy choroby serca.

Więcej witamin!
Oleje wzbogacone witaminami działają z podwójną korzyścią – nie tylko dostarczają niezbędnych kwasów tłuszczowych, ale stanowią również skoncentrowaną dawkę witamin. RegenOil Liquid Gold DuoLife został wzbogacony wyłącznie naturalnymi witaminami, które w porównaniu z ich syntetycznymi odpowiednikami charakteryzują się znacznie wyższą przyswajalnością. Oznacza to, że będą działać zdecydowanie bardziej efektywnie nawet przy niewielkiej dawce.
Witamina K2MK7 obecna w RegenOil Liquid Gold DuoLife pochodzi z wywodzącego się z Japonii ekstraktu natto. Ceniony jest on przede wszystkim za swe niezwykłe właściwości odżywcze, a w szczególności wysoką zawartość witaminy K2, w jej rzadkiej wartościowej postaci MK7 oraz enzymu nattokinazy.

Witamina D3 w którą wzbogacono RegenOil Liquid Gold pochodzi zaś z porostów, a co z tym związane, jest formą odpowiednią dla wegan i wegetarian. Najczęściej dostępną witaminą D, pochodzenia roślinnego, jest witamina D2 – w niewielkiej ilości przyswajalna przez organizm ludzki, zaś witamina D3 jest zazwyczaj pochodzenia zwierzęcego, pozyskiwana najczęściej z lanoliny czyli wosku zwierzęcego.

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zdrowy styl życia – dołącz do nich i Ty! Poznaj niezwykłe właściwości DuoLife RegenOil Liquid Gold!
www.duolife.eu