Szybkie tempo życia utrudnia regularną pielęgnację, dlatego marka The Body Shop postanowiła stworzyć rewolucyjną kolekcję balsamów do ciała, która bez trudu dostosuje się do naszego aktywnego planu. Ultralekka konsystencja, 100% wegańskich składników i 15 sekund w ciągu dnia – to wszystko, co jest nam potrzebne, by zadbać o prawidłowe nawilżenie skóry!

Każda z nas marzy, aby mieć świetlistą i piękną cerę. Marka The Body Shop, odpowiadając na nasze potrzeby, stworzyła wyjątkową linię Body Yogurts w sześciu wspaniałych zapachach: Moringa, British Rose, Almond Milk, Coconut, Strawberry i Mango. Ich odświeżająca, kremowo-żelowa konsystencja gwarantuje ekspresowe wchłanianie oraz długotrwałe nawilżenie – aż do 48 godzin! Dzięki olejkom kokosowym, wyciągowi z drzewa moringa czy aromatowi z angielskich róż, pozbędziemy się porannej rutyny i zyskamy niepowtarzalny komfort na cały aktywny dzień.

Każdy z balsamów jest w 100% wegański, zawiera kwas hialuronowy oraz glicerynę roślinnego pochodzenia. Dodatkowo mleko migdałowe oraz bogate ekstrakty z owoców rozpieszczą nasze zmysły, przypominając słoneczne, letnie dni. Wystarczy 15 sekund po kąpieli, by skorzystać z magicznego działania Body Yogurts, gdyż możemy je aplikować nawet na wilgotną skórę!

Cała kolekcja balsamów jest już dostępna w sklepach stacjonarnych i nie oprzemy się, by jej nie przetestować!