Wegańska formuła, wzbogacona o witaminę E i olej z nasion konopi, zmienia się pod wpływem wody w delikatną piankę, dokładnie myje i odświeża skórę, pozostawiając ją nawilżoną, bez uczucia ściągnięcia i wysuszenia.

Pojemność 140 ml – https://konopiafarmacja.pl/bielenda/175-cbd-cannabidiol-olejek-do-mycia-twarzy-z-cbd-z-konopi-siewnych-cera-sucha-wrazliwa.html

DLACZEGO WARTO WYPRÓBOWAĆ METODĘ „OIL CLEANSIGN”

OCM to proces mycia twarzy olejem roślinnym.To świetny sposób na umycie twarzy i oczyszczenie jej z wszelkich zanieczyszczeń. Jeśli użyjesz tej metody kilka razy w tygodniu, na pewno wkrótce zauważysz wyraźną różnicę z bardziej promienną, gładką skórą. Powody, dla których mamy tak duży problem z głównymi produktami do pielęgnacji skóry, są liczne, ale w szczególności dwa są liderami. Produkty te usuwają naturalny olej z naszej skóry, powodując,że skóra szybko się przesusza, a co za tym idzie skóra musi szybko wytworzyć nowy olej. To sprawia, że skóra produkuje nadmiar oleju i m.in. z tego powodu powstaje problem z koniecznością ciągłego poprawiania makijażu bądź usuwania nadmiaru sebum.

Nie bój się nakładania olejku na twarz. Sam olej nie spowoduje skazy. Krosty, torbiele, zaskórniki, … są ​​wynikiem kilku różnych czynników, w tym hormonów, bakterii, martwych komórek skóry i narastania tych czynników. Twoja skóra naturalnie produkuje olej, ponieważ go potrzebuje.

Olej Konopny zawiera ok. 75% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), a szczególnie należące do esencjonalnych kwasów tłuszczowych (EFA) kwas linolowy (56%) i alfa-linolenowy (19,4%), oraz witaminy A, D i E, fitosterole, fosfolipidy i minerały. Zielony kolor oleju jest wynikiem zawartości chlorofilu, naturalnie występującego w nasionach, który działa przeciwzapalnie i łagodząco.

Wypróbuj olejek Bielenda do mycia twarz kupisz na www konopiafarmacja pl