Czy wiesz, że od początku 2017 roku na polskich drogach doszło do 10 868 wypadków? W ich wyniku zginęło już 883 osób, a 13 199  osób zostało rannych. Z policyjnych danych wynika, że od stycznia do maja zgłoszonych zostało 165 977 kolizji.

Nasze społeczeństwo nie boi się już zgłaszać podejrzanych i niebezpiecznych poczynań uczestników ruchu, dlatego policja interweniuje w coraz większej ilości takich przypadków. Zabieramy kluczyki pijanemu kierowcy. Temu, który źle poczuł się za kierownicą udzielamy pierwszej pomocy. Bywa też tak, że sami nie czujemy się na siłach i obawiamy się tego, że możemy stworzyć zagrożenie na drodze. Chcesz tego uniknąć? Zastanawiasz się co zrobić w sytuacji, gdy masz zaplanowaną podróż i niespodziewanie zostajesz bez kierowcy? Wyjazdu nie da się odwołać, trzeba dotrzeć na miejsce spotkania lub odebrać bliskich bądź klienta z dworca czy lotniska?

Podróżuj z Carsson Car Rental

Dzięki ofercie skierowanej do osób prywatnych i firm, mogą Państwo wypożyczyć auto z doświadczonym i wykwalifikowanym kierowcą, który bezpiecznie i w komfortowych warunkach dowiezie Ciebie i Twoich bliskich w wyznaczone miejsce. Dobro Klientów jest najważniejsze, dlatego do ich dyspozycji oddajemy auta nie starsze niż sześciomiesięczne.

Dla nas każdy Klient to VIP. Podróżuj z Carsson.

Poznaj ofertę Carsson Car Rental: www.carsson.pl.