Chęć zapewnienia stałej opieki dziecku często prowadzi do licznych nakazów i zakazów, które w oczach malucha czy nastolatka wywołują bunt i poczucie ograniczania wolności i samodzielności. Odwożąc i przywożąc nastolatka ze szkoły kierujmy się jego dobrem. Strach przed złem, które czyha na dziecko, w jakim by wieku nie było, powoduje, że otaczamy je coraz większą opieką.

W obliczu niebezpieczeństw, które mogą spotkać pociechę, samodzielność dziecka schodzi na dalszy plan. Jednak czy bezpieczeństwo i samodzielność nie mogą iść w parze ze spokojem rodziców?

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci w ofercie Wawa Taxi wprowadziliśmy karty przedpłacone (pre-paid).

Co odróżnia karty pre-paid od tradycyjnych kart płatniczych?

Przede wszystkim dziecko posiadające kartę pre-paid Wawa Taxi nie musi nosić przy sobie gotówki, którą wyda na inne cele niż powrót do domu ze szkoły czy dodatkowych zajęć. Wystarczy, że będzie miało przy sobie aktywną kartę i może podróżować po Warszawie taksówkami z korporacji Wawa Taxi.

Jakie są zasady działania karty?

Użytkownik korzysta ze środków finansowych, do wyczerpania kwoty wpłaconej wcześniej na rachunek. Aby stać się właścicielem karty pre-paid nie trzeba zakładać konta w baku. Dzięki temu karta ta nie jest spersonalizowana i można ją bez przeszkód przekazać dziecku.

Karty pre-paid to nie tylko wygoda Twojego dziecka. To także bezpieczeństwo i pewność tego, że jedzie z doświadczonym i wyszkolonym kierowcą. A Ty dodatkowo możesz sprawdzić wszystkie trasy, na jakich poruszało się Twoje dziecko, oraz to ile za nie zapłaciło. Korzystając z przejazdów bezgotówkowych otrzymają Państwo dostęp do Strefy Klienta, której główną zaletą jest możliwość kontroli oraz monitoringu wszystkich wykonanych kursów i opłat. Dodatkowo na życzenie rodziców kierowca wiozący dziecko może poinformować rodziców o tym kiedy pociecha dojedzie do celu. Każdy nasz Klient otrzyma unikalny login i hasło zapewniające bezpieczeństwo wszystkich aktywności wykonywanych w Internecie.

Daj dziecku poczucie samodzielności i ucz je od najmłodszych lat, jak zarządzać finansami. Podaruj mu kartę pre-paid Wawa Taxi a sobie spokój i pewność, że Twoja pociecha zawsze dotrze do celu bezpiecznie i na czas. Postaw na Wawa Taxi.

Poznaj szczegóły oferty: www.wawataxi.pl