Ozdobione kolorowymi posypkami tworzą małe dzieła sztuki, a ich dekorowanie sprawia wiele radości nie tylko dzieciom. Do upiększania domowych wypieków doskonale sprawdzą się nowe, naturalne posypki marki Delecta: Decorada Posypka arachidowa prażona i Decorada Posypka kokosowa karmelizowana.

 

W Posypce arachidowej prażonej orzeszki ziemne zostały poddane procesowi prażenia, dzięki czemu są delikatniejsze, a ich smak stał się bardziej głęboki i wyrazisty. Nie wymagają krojenia ani siekania, dlatego przyrządzenie ciast będzie jeszcze łatwiejsze i szybsze.

 

Drugą nowością w ofercie linii Decorada jest Posypka kokosowa karmelizowana. Wiórki kokosowe zostały zatopione w słodkim karmelu i dzięki temu zyskały wyjątkowy, oryginalny smak.

 

Decorada Posypka arachidowa prażona i Decorada Posypka kokosowa karmelizowana od marki Delecta dodadzą wyjątkowości i podniosą walory smakowe udekorowanych pyszności. Posypki nie tracą swojej chrupkości i idealnie sprawdzają się podczas zapiekania. Zapakowano je w poręczne jednoporcjowe saszetki (70g posypka kokosowa i 100g posypka arachidowa).

 

Posypki dostępne są w sprzedaży od 18 października br. w cenie 3-4 zł za opakowanie.

 

 

 

 

Producent:           Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Produkt:                               Decorada Posypka arachidowa prażona (100g)

Decorada Posypka kokosowa karmelizowana (70g)

Cena det.:             3-4 zł/szt.

Dostępność od:   18 października br.