Sport to zdrowie

Nie ma lepszej recepty na świetne samopoczucie niż uprawianie sportu. Bycie w ciągłym ruchu sprawia, że mamy więcej energii i jesteśmy uśmiechnięci. To wszystko zasługa biologii – podczas uprawiania aktywności fizycznej krew szybciej krąży w całym ciele, dotleniając wszystkie komórki, a w organizmie wytwarzają się endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia.

Świąteczna aura

Święta to wyjątkowy czas. Po wspólnym zjedzeniu wielkanocnego śniadania nie spędzajmy reszty dnia na błogim lenistwie i zaplanujmy rodzinny spacer. Taka forma aktywności jest odpowiednia nawet dla osób starszych i tych, które na co dzień nie uprawiają żadnego sportu. Spacerowanie to idealny pomysł na wspólne świętowanie, ponieważ pobyt na świeżym powietrzu doskonale zbliża i pozwala zapomnieć o codziennych kłopotach, i troskach. Jeśli ciężko jest się nam zmotywować do działania warto zaangażować w to swoich najbliższych – mając wsparcie na pewno będzie nam o wiele łatwiej!

Zadbaj o swój komfort

Planując świąteczny spacer warto zadbać o wygodę i dobrać odpowiednie obuwie. Dzięki komfortowemu obuwiu rodzinna wędrówka będzie czystą przyjemnością.

Dla Panów proponujemy wygodny model Rant Discovery Lace Canvas. Technologia zastosowana we wkładce EVA uchroni przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, co pozwoli na zachowanie komfortu nawet podczas długich spacerów.

Kobiety ceniące sobie zarówno praktyczność, jak i wygląd powinny sięgnąć po model ZoeSojourn E-Mesh Q2. Podeszwa środkowa QFORM® 2 jest dostosowana do anatomii kobiecej stopy a wkładka z technologią FIT™Tri podtrzymuje wszystkie trzy części stopy. Model ten jest przyjazny weganom.

Planując nadchodzące święta Wielkanocne znajdź czas na rodzinny spacer. To doskonały pomysł, by spędzić czas z najbliższymi, równocześnie dbając o swoje zdrowie i dobry nastrój.

***

Merrell to obuwie, które wraz ze swoimi użytkownikami tworzy prawdziwe historie. Ponad 30-letnie doświadczenie sprawia, że dociera do najbardziej wymagających entuzjastów aktywnego wypoczynku. Kiedy mówisz Merrell myślisz – wysoka jakość, niezawodność, sprawdzone technologie.

http://www.merrell.pl/