Jakie zmiany czekają nas w najbliższym czasie? Prognozy wykazują, że możemy spodziewać się odejścia od połysku na rzecz matowych wykończeń. Dowodzą tego nowe propozycje producentów rozwiązań sanitarnych. Przykład? Matowy przycisk spłukujący do WC TECEsquare II.

Połysk kontra mat

Od kilku sezonów w łazienkach króluje połysk – na płytkach ceramicznych, frontach szafek, chromowanej armaturze. Jednak wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie ustąpi miejsca aranżacjom w wersji „mat”.

Odpowiedź firmy TECE na nadchodzące trendy to nowy model przycisku do WC. Jest biały, matowy, łatwy w utrzymaniu w czystości i zachowuje wszystkie zalety popularnej serii TECEsquare II. Co więcej – przycisk znajduje zastosowanie zarówno w łazienkach stonowanych, jak i tych z połyskiem. Harmonizuje bowiem z matowymi płytkami i ceramiką, z drugiej strony doskonale prezentuje się także na tle błyszczących i kontrastujących elementów.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

TECEsquare II to seria minimalistycznych przycisków spłukujących do WC wykonanych z metalu, stanowiących połączenie nowoczesnego designu i ponadczasowej funkcjonalności. Geometryczna forma i wyjątkowo płaska powierzchnia doskonale wpisują się w aktualne trendy wzornicze i kierunki aranżacji pomieszczeń sanitarnych.

Przycisk dedykowany jest wszystkim spłuczkom TECE, a jego montaż nie wymaga dodatkowej ramki czy uzupełniającego wyposażenia. Dwudzielny klawisz umożliwia wybór ilości wody, dzięki czemu spłukiwanie staje się bardziej ekologiczne. Dodatkową zaletą produktu jest jego ciche działanie – gumowe wypełnienie sprawia, że dźwięk aktywacji przycisku jest znacznie wyciszony.

W skład serii TECEsquare II wchodzą także przyciski w wersji biel połysk, stal szczotkowana, chrom połysk i czarny matowy.

Wymiary: 150 x 220 mm