W rolach głównych kobiece piękno w parze z iście włoską kreatywnością.

Hołd w stronę kobiet: ich talentu, piękna oraz wrodzonej zmysłowości był myślą przewodnią najbardziej wyczekiwanego show na lodzie tego roku. Co się działo podczas już czwartej edycji Intimissimi On Ice pod tytułem A Legend of Beauty?

Spektakl raz jeszcze przemienił Weronę w międzynarodowe miejsce spotkań talentów. Wszystko za sprawą łyżwiarzy, wśród których publiczność podziwiała medalistów olimpijskich, takich jak Stéphane Lambiel, Shizuka Arakawa czy Evgeni Plushenko, a także zaproszonych do współpracy sławnych wokalistów, muzyków oraz gości specjalnych. Zespół kreatywny Intimissimi sprawił, że 6 października 2017 r.  legendarna Arena di Verona rozbłysnęła magicznymi światłami przez ten wyjątkowy wieczór, którego nie można było przegapić!

A Legend of Beauty zaprezentowało współczesną interpretację mitologii greckiej. W 18 historiach publiczność poznała na nowo takie postacie jak czarodziejka Kirke, zakochany w sobie Narcyz czy wyłaniająca się z fal Afrodyta. Artystyczne aranżacje obejmowały między innymi historyczną  wojnę Trojańską o piękną Helenę oraz mit o Meduzie. Zaskakujące kompozycje muzyczne Johna Metcalfe’a również w tym roku zachwyciły widownię, a występ tenora Andrei Bocellego na Arena di Verona to chwila, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością.

Magia działa się także poza taflą lodowiska. Chiara Ferragni tym razem powróciła nie jako gość, ale część teamu kreatywnego. Słynna włoska blogerka modowa i kobieta biznesu stworzyła fantazyjne kostiumy, dla których inspiracją była kolekcja marki na sezon AW17/18.

Poza Chiarą i towarzyszącą jej siostrą Valentiną, do Werony na ten magiczny wieczór przybyły również gwiazdy kampanii Intimissimi #insideandout: Irina Shayk, Ella Mills oraz Ana Ivanovic. Na czerwonym dywanie pojawiła się także hollywoodzka aktorka Katie Holmes. Nie zabrakło gości specjalnych z Polski: Kasi Sokołowskiej, która niedawno została polską ambasadorką marki oraz blogerki Kasi Szymków (Jestem Kasia), która dzieliła się włoską przygodą z followersami.