Najważniejsze co możesz komuś podarować to swój czas i uwagę, dlatego tak ważne jest pomyślenie o prezencie, który będzie dotykał także sfery duchowej.

Kosmetyki naturalne

Coraz więcej osób stara się pielęgnować swoją skórę naturalnymi kosmetykami, które nie dość, że wspaniale się sprawdzają to jeszcze nie wpływają negatywnie na środowisko. Różnorodność firm produkujących tego typu kosmetyki pozwoli Ci na znalezienie idealnych produktów, dobranych specjalnie dla mamy.

Bilety

Kiedy ostatnio spędziłaś czas z mamą w kinie lub teatrze? Sprawdź repertuar okolicznych miejsc, pomyśl czy nie słyszałaś o granej gdzieś świetnej sztuce i kup bilety. To wydarzenie nie musi odbywać się akurat 26 maja, ale zadbaj, aby i tego dnia spędzić z nią czas.

Wycieczka lub wyjazd

Święto przypadające na niedzielę jest idealnym powodem do wybrania się na wycieczkę w miejsce, które zawsze chciało się zobaczyć, a nie było sposobności lub na weekendowy wyjazd. Idealnym kierunkiem może być Kraków, w którym działają już wszystkie atrakcje sezonowe, sprzyja pogoda i trwają ostatnie tygodnie, w których można uniknąć bardzo dużej ilości turystów. Spacer słonecznymi Bulwarami, odkrycie na nowo odradzającej się Nowej Huty i wspaniałych uliczek Kazimierza pozwoli na poznanie nowego oblicza tego znanego głównie z Wawelu miasta. Nic tak nie zwieńcza wspaniałego dnia jak dobra kolacja. Mama na pewno doceni oryginalność twojego zaproszenia, jeśli dodatkowo zorganizujesz ją na przykład w hotelu można będzie także skorzystać ze strefy wellness – taka opcja możliwa jest w hotelu Novotel Kraków Centrum lub Novotel Kraków City West.

Album zdjęć

Całe nasze życie to my wracamy do albumów zdjęć stworzonych przez naszych rodziców, może tym razem warto by było opowiedzieć mamie historię twojego życia, w którym gra tak ważna rolę. Na pewno w pamięci telefonu masz wiele zdjęć, których ona nawet nie widziała, a sprawiłyby jej wielką przyjemność, tak samo jak tobie, gdy odkrywasz pamiątki w domu rodzinnym. Specjalnie przygotowany album można zrobić w formie tradycyjnej z wywołanymi zdjęciami albo przygotować w formie książki.

Niezapomniane wrażenia

Może twoja mama jest inna niż wszystkie i uwielbia adrenalinę? Może zawsze chciała spróbować czegoś oryginalnego i nie daje się wpędzać w schematy tego co według innych powinna robić w swoim wieku? Jeśli tak właśnie jest to spróbuj ją zaskoczyć, może idealnym pomysłem będzie lot w tunelu aerodynamicznym, o którym pamiętać będzie przez następne lata?

Pamiętaj, że to pamięć i wspólne spędzenie czasu są tego dnia najważniejsze i z tym nie wygra żaden, nawet najbardziej przemyślany prezent.