Mleko

Podstawowy element wyposażenia każdego rodzica, który chce uspokoić swoje dziecko. Pomaga zasnąć i sprzyja wyciszeniu. Jest także zalecane dorosłym, którzy mają problem z bezsennością, przydaje się w walce ze złym humorem. Podawane z miodem czy gorącą czekoladą cudownie rozgrzewa i wprawia w odprężający stan.

Sok z pomarańczy

Dlaczego akurat on? Trudno wskazać osobę, której nie kojarzyłby się z miłym chwilami czy radosnym oczekiwaniem na wolne dni. Świeżo wyciskany sok z pomarańczy uzupełni także pokłady siły i pomoże pokonać jesienną chandrę.

Imbir i koper włoski

Do niedawna wiele osób kojarzyło imbir z amerykańskimi serialami i przyprawą do piernika. Od kiedy spadła cena tej rośliny w naszym kraju, Polacy coraz częściej dodają imbir do tworzonych potraw oraz napojów. Już szczypta wsypanego do herbaty imbiru zwiększa wydajność umysłową i poprawia koncentrację. Popularność zdobywa również pochodzący z kuchni śródziemnomorskiej koper włoski. Stosowany razem z imbirem może sprawnie poprawić samopoczucie.

Kurkuma

Wśród zdrowych naparów nie mogło także zabraknąć kurkumy. Jej korzeń wyglądem przypomina imbir, a różnicę można zauważyć po przekrojeniu – kurkuma ma intensywnie żółty kolor. Już szczypta tej rośliny dodana do herbatki nada jej złoty odcień, przyjemnie rozgrzewając i wzmacniając całe ciało.

Kuszące herbatki

Tej jesieni zwolennicy aromatycznych, owocowych herbatek mogą liczyć na produkty stworzone specjalnie z myślą o nich. – TEEKANNE Love Collection to kompozycja wyjątkowo pysznych herbatek owocowych, które pobudzają zmysły. LOVE ma smak granatu, PASSION marakui, a DESIRE jest połączeniem czekolady i wiśni – informuje Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE. – Zestaw z pewnością umili długie wieczory i zaspokoi pragnienie – dodaje.

Koncern TEEKANNE to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Kokotowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG). W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 120 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich.

Więcej informacji: 

www.teekanne.pl