Rosnąca w siłę marka sektora B małego AGD

Gotie to rosnąca w siłę polska marka sektora B małego AGD skupiająca się głównie na urządzeniach kuchennych (blendery, wyciskarki wolnoobrotowe, czajniki, miksery) oraz urządzeniach ochrony zdrowia (oczyszczacze, nawilżacze powietrza i koce elektryczne). Sukcesywnie rozwija się też linia produktów beauty. Gotie tworzy produkty łączące w sobie zarówno wysoką jakość, jak i funkcjonalność. Ich mottem przewodnim jest “To nie produkt, a klient jest dla nas najważniejszy”. Produkty marki Gotie wyróżniają się na rynku przede wszystkim nowoczesnym wzornictwem (który idealnie wpasuje się do każdego współczesnego wnętrza), jakością (produkty są indywidualnie testowane), sprawnym, wygodnym i skutecznym serwisem (door-to door).

Czysta, prawdziwa zasada: pełne 5 lat gwarancji

Kupując sprzęt AGD, zazwyczaj spotykamy się z 2-letnią gwarancją udzielaną przez producenta. W wielu przypadkach można dokonać jej przedłużenia o kolejne lata, co jednak często wiąże się z dużymi, dodatkowymi kosztami lub niekorzystnymi dla konsumenta warunkami. Gotie nie ma nic do ukrycia i oferuje aż 5 lat gwarancji bez żadnych dodatkowych kruczków. Każdy produkt zakupiony w 2018 roku jest objęty bezpłatną, 5-letnią gwarancją door-to-door.

Co zrobić aby otrzymać 5-letnią gwarancję?

Marka GOTIE postarała się, aby rejestracja produktu była łatwa i dla wszystkich. Wystarczy zarejestrować zakup na stronie gwarancja5lat.pl, a zwrotnie klient otrzyma indywidualny certyfikat uprawniający do 5 lat gwarancji. Dla osób, które nie mogą dokonać rejestracji poprzez internet, istnieje możliwość rejestracji telefonicznej.
Więcej informacji na gwarancja5lat.pl