Najnowsza kolekcja zegarków Swarovski to połączenie nowoczesnego wzornictwa z mistrzowskim kunsztem marki w dziedzinie obróbki kryształów. Tegoroczne modele doskonale sprawdzą się jako główny dodatek do codziennej stylizacji, dzięki któremu całkowicie odmienimy lub dyskretnie uatrakcyjnimy swój wygląd.
Zegarki z serii CRYSTAL LAKE, będące niekwestionowanym przebojem kolekcji, sprawią, że nadgarstek nieodparcie przyciągnie uwagę otoczenia. Jego atrakcyjna tarcza to przykład niedoścignionej pomysłowości marki Swarovski. Wykonana jest z pojedynczej bryły kryształu szafirowego i osadzona w minimalistycznej kopercie, odbija światło niczym powierzchnia nieskazitelnie czystego jeziora, czyniąc z zegarka obowiązkowy element stylizacji kobiet, które chcą znaleźć się w centrum uwagi.
Z kolei OCTEA LUX niezawodnie dodaje elegancji zarówno biurowym, jak i weekendowym stylizacjom. Ta kobieca linia wyróżnia się opływowymi kształtami oraz charakterystyczną ramką na szkiełko z oszlifowanego kryształu, która wzbogaca każdy strój o nutę dyskretnej elegancji. Model ten jest również dostępny w wersji z kopertą ze stali nierdzewnej z powłoką w kolorze różowego złota i niebieskim paskiem ze skóry.
Kolejnym nowym dodatkiem do kultowej rodziny zegarków Octea jest model OCTEA NOVA o nieco mniejszych rozmiarach, który roztacza aurę luksusu za sprawą modnej metalowej bransolety o splocie mediolańskim. Centralny element tego zegarka stanowi lśniąca kryształowa ramka i szkiełko wykonane z pojedynczej bryły kunsztownie oszlifowanego kryształu szafirowego o 68 ściankach.
Zegarek ERA JOURNEY pojawia się w tym sezonie w nowej, eleganckiej odsłonie, z kopertą ze stali nierdzewnej pokrytą powłoką z różowego złota, ozdobioną kryształami Swarovski oraz paskiem ze skóry w kolorze rubinowym.
Model CRYSTALLINE PURE, sprawdzi się świetnie w sezonie świątecznym. To zegerek z kopertą pokrytą powłoką w ponadczasowym kolorze szampańskiego złota, wypełnioną około 850 kryształami w odcieniu różowego złota, która efektownie komponuje się z ciemnoszarym paskiem ze skóry.
Kolekcja na sezon jesień/zima 2018, obejmująca zarówno odważne, jak i wytworne fasony, to kolejny dowód na to, że zegarek może wzbogacić strój o potężną dozę elegancji lub w dyskretny sposób nadać ostateczny szlif stylizacji, gwarantując pełen blasku efekt niezależnie od okazji.