Prezent z niespodzianką
Zaskocz swoją mamę podwójnie! W święto wszystkich mam podaruj jej uroczy porcelanowy upominek, na którym rozkwitają barwne kwiaty. Te wprost z ogrodu Moneta w Giverny – które zdobią prezentową kolekcję Mariefleur Gifts od Villeroy & Boch – szczególnie przypadną jej do gustu i obudzą Wasze wspomnienia z francuskich wojaży, wspólnych spacerów po okolicznych parkach lub kwiecistych ogrodach… Floralne dekory w soczystych odcieniach różu, błękitu i słonecznej cytryny z pewnością wprowadzą Twoją mamę w dobry nastrój, a ich forma w… miłe zaskoczenie! Porcelanowa dekoracja z tej linii z jednej strony jest wazonem, a z drugiej – gdy odwrócisz go do góry nogami – zamienia się w… świecznik! Ten prezent-niespodzianka możesz połączyć z polnymi kwiatami lub świeczką – o ulubionym zapachu lub barwie Twojej mamy!

Cały świat dla mamy
Najwspanialszej mamie na świecie należy się coś więcej niż zwykły prezent… Dlatego podaruj jej cały świat! W postaci wazonu Oronda od Villeroy & Boch, który powstał z inspiracji formą kuli ziemskiej. Jego okrągły kształt jest idealny do okazałych bukietów – np. z sezonowych kwiatów. Każdy z wazonów ubrany jest w jedną z barw: od arktycznej bieli przez odcień karaibskiego morza i soczystą limonkę po głęboką wiśnię. Który z nich najbardziej pasuje do wnętrza Twojej mamy? Zdecyduj, a potem dobierz do niego uwielbiane przez nią kwiaty!

Na dobry początek dnia
Barwne kwiaty – wprost z ogrodu i namalowane na porcelanie – odbędą z Wami podróż przez te najpiękniejsze wspólne wspomnienia! Podczas śniadania lub lunchu kolekcja pełna ekspresji Anmut Flowers od Villeroy & Boch oprócz wspomnień dostarczy Wam energii i twórczego optymizmu! Bo na białej porcelanie floralne dekory nie tylko rozkwitają, ale także… ekspresyjnie tańczą – specjalnie dla Twojej mamy! A po miłych przedpołudniowych chwilach Anmut Flowers będzie idealnie współgrać z radosną aurą, którą roztacza Twoja mama nie tylko 26 maja!