TCL, trzeci największy producent telewizorów na świecie, ogłosił dziś zawarcie oficjalnej międzynarodowej współpracy z wytwórnią Warner Bros. Pictures w związku z wyczekiwanym filmem akcji pt. Liga Sprawiedliwości. To produkcja zrzeszająca superbohaterów znanych z innych filmów ze świata DC Comics, w której wystąpią po raz pierwszy w historii razem, na dużym ekranie. Obie firmy połączą siły w zakresie promocji produkcji oraz celebrowania wydarzenia razem ze swoimi fanami i konsumentami na całym świecie.

 

W Europie TCL i Warner Bros. Pictures zainicjują serię wspólnych kampanii promocyjnych, w tym ekskluzywnych plakatów, które wywołują ogromne zainteresowanie przed datowaną na 17 listopada premierą kinową. Partnerzy planują także kampanię digitalową w mediach społecznościowych. W Europie kampania Ligi Sprawiedliwości będzie widoczna w dziewięciu miastach: Paryżu, Berlinie, Kolonii, Hamburgu, Monachium, Mediolanie, Oslo, Sztokholmie i Warszawie. Ponadto, w Berlinie planowana jest 15-sekundowa reklama telewizyjna.

 

Firma TCL jest zaangażowana we wprowadzanie innowacji w życie dzięki rozrywce telewizyjnej – komentuje Harry Wu, dyrektor generalny TCL Multimedia’s Overseas Business Center – Nasze partnerstwo z Warner Bros. Picrures w ramach kampanii „Ligi Sprawiedliwości” jest doskonałym odzwierciedleniem naszej filozofii, która polega na dostarczaniu klientom o wysokich oczekiwaniach najnowocześniejszych technologii obrazu i dźwięku, zapewniających pasjonującą rozrywkę.

 

Podobnie jak w „Lidze Sprawiedliwości”, ostatecznie istotne są partnerstwo i współpraca. Kluczową część naszej działalności stanowi bowiem kooperacja z najlepszymi w zakresie treści, aby zapewnić odbiorcom przyjemność oraz The Creative Life. Ostatnie wprowadzone przez nas produkty – modele TCL Xess X2 i C70 – zostały zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikom najwyższą w branży jakość obrazu i dźwięku, a także najlepszą możliwą rozrywkę dostępną poza salą kinową – dodaje Wu.

 

Po raz pierwszy w filmie, na który czekały pokolenia fanów, na dużym ekranie spotykają się: Batman, Wonder Woman, Cyborg, Aquaman i Flash. W ten sam sposób, współpracę podjęły TCL i Warner Bros. Pictures, aby zaoferować absorbujące, wszechstronne wrażenia wizualne.

 

TCL posiada rozbudowaną historię partnerstwa rozrywkowego z kinem i przebojami filmowymi. Oprócz powiązań z produkcjami, takimi jak: Mroczny Rycerz powstaje, Iron Man 3, X Men: Przeszłość, która nadejdzie i Mission: Impossible – Rogue Nation, od 2013 roku TCL jest sponsorem Teatru Chińskiego w Hollywood, w którym odbywają się najbardziej prestiżowe premiery i wydarzenia na czerwonym dywanie. To teatr, który ma największe na świecie audytorium IMAX i jest jedynym kinem w Kalifornii, oferującym najnowocześniejsze projekcje laserowe IMAX.

 

Liga Sprawiedliwości to amerykański film o przygodach superbohaterów oparty na twórczości DC Comics, dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures. Jest to już piąta produkcja z uniwersum DC. Premiera filmu w Polsce przypada na 17 listopada br. i będzie go można zobaczyć w 2D, 3D oraz kinach IMAX.