Z przyjemnością informujemy, że już pod koniec lipca na PGE Narodowym odbędzie się wyjątkowa dwudniowa konferencja poświęconej elektronicznemu obiegowi dokumentów oraz procesach biznesowych – Summit EOIF GigaCon. To największa taka konferencja organizowana w Polsce, a udział w niej jest całkowicie bezpłatny!

Data: 26-27.07.2017r.
Miejsce: Warszawa, PGE Narodowy

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane narzędziami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje produkty oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

W roli Wystawców wystąpią:
Sponsor Główny konferencji – WEBCON
Sponsorzy – DSA i Paperless
oraz: elliteq, Tecna, Konica Minolta Business Solutions Polska, XSystem, Axence, Connect Distribution, HP, Astrafox, ELO Digital Office, Kofax, BeOne, SaldeoSMART, SkanSerwis, Kodak Alaris i skanowanie.pl.
A także ODO 24 i Fundacja Wiedza To Bezpieczeństwo z kącikiem porad o RODO!

Każdy uczestnik będzie miał również możliwość wysłuchania prelekcji merytorycznych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów. Będzie aż kilkadziesiąt wykładów do wyboru m.in. o JPK, podpisie elektronicznym, RODO, praktycznych przykładach wdrożeń oraz omówienia poszczególnych systemów.

W agendzie pojawiły się już niektóre tematy prelekcji i można je znaleźć tutaj: http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/#agenda
Kolejne tematy już wkrótce!

Szykujemy dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii (m.in. druk 3D, drony), strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Cały czas uzupełniamy wydarzenie – pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami można znaleźć na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/