Kampania Liu Jo, której nowe hasło brzmi #Glamourizing to coś więcej niż sam koncept. Kryje się pod nim przekonanie, że bycie glamour pozwala na ekspresję swojej osobowości w najbardziej swobodny sposób.
Dzięki klimatycznym fotografiom możemy być świadkami prawdziwej ewolucji włoskiej marki, która w wyjątkowy sposób prezentuje swoją modową stylistykę. Liu Jo pewnie wkracza w nowy sezon ujawniając swoje DNA oraz definiując sposób myślenia o modzie i kobiecości.
Gwiazdą jesienno-zimowej odsłony została Anna Ewers – jedna z najpopularniejszych modelek  współczesnych czasów. Za fotografie był odpowiedzialny duet Mert&Marcus – niepodważalni mistrzowie obrazu, którzy idealnie odnaleźli się w świecie Liu Jo. Kampania powstała w minimalistycznej przestrzeni, gdzie główną rolę odgrywała top modelka i jej pewność siebie. Na fotografiach pokazujących kulisy pracy na planie zdjęciowym, można dostrzec profesjonalistów dbających o najdrobniejsze szczegóły: od fryzur po makijaż. Wszystkie te elementy sprawiły, że proces glamourization Liu Jo był możliwy.
Anna jest piękną, pewną siebie, fascynującą kobietą dzisiejszych czasów, która jest świadoma swojej kobiecości oraz ciała. Hasło kampanii #Glamourizing niesie ze sobą wielką siłę płynącą ze znajomości siebie i umiejętności podkreślania atutów. Swoją kolekcją, włoska marka pragnie uwydatnić kobiecą indywidualność i styl.