O stałym rozwoju marki świadczą nowe, metalowe oprawki: wyjątkowo cienkie i wyposażone w szeroką gamę mineralnych soczewek w różnorodnych odcieniach, również w wersji z polaryzacją. Są gwarancją doskonałej widoczności oraz maksymalnej ochrony przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Modele wyróżniają się także legendarnymi zawiasami w kształcie strzałek oraz elastycznymi zausznikami z systemem Meflecto, które zapewniają komfort noszenia.

W propozycjach brandu na nowy sezon znalazła się nowość – okulary przeciwsłoneczne Elipsa wykonane z metalu oraz klasyki, takie jak kwadratowe inspirowane modą lat 50, „phantos” o delikatnej formie czy kobiece „cat eye”. W kolekcji pojawił się też kultowy wzór Persol 649, także w wersji light, będący znakiem rozpoznawczym marki i symbolem komfortu oraz stylu.

Co więcej, w nowej linii na AW17 nie zabrakło oprawek korekcyjnych wykonanych z rzemieślniczą starannością z wysokiej jakości materiałów w różnorodnych kształtach: okrągłych i kwadratowych. Wszystkie są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej i nowych wariantach łączących acetat i mineralne soczewki.

Zainwestuj w ponadczasową klasykę z nutą nowoczesności od marki Persol!