Oprócz wspomnianych dzwonów, wśród propozycji znalazły się jeszcze ponadczasowe cygaretki, kultowe skinny, spodnie z wysokim stanem i klasyczne,  z szerokimi nogawkami. F&F stawia w tym sezonie także na detale, takie jak kolorowe lampasy i zdobienia. Dominują ciemne odcienie oraz czerń, ale nie zabrakło też niebieskiego i indygo.

Ponadto, charakterystyczny już model F&F Contour Jean z LYCRA® BEAUTY został wzbogacony o nowy kolor. Obecnie jest dostępny w następujących odcieniach: spranego jeansu, indygo i czerni. Miękkie w dotyku wykończenia oraz wysoka rozciągliwość tkaniny z LYCRA® modelują sylwetkę, idealnie się do niej dopasowując i gwarantując swobodę ruchów. Do stworzenia tych jeansów została użyta specjalna technologia, pozwalająca uniknąć deformacji bez względu na to, ile razy będą one noszone czy też prane.

Warto zaznaczyć, że 86% tej kolekcji zostało stworzone w oparciu o odpowiedzialną politykę, wykorzystując 100% bawełny BCI (Better Cotton Initiative) i dbając o ekologię. F&F używa mniej wody, energii i chemikaliów w porównaniu do konwencjonalnej obróbki denimu. Dodatkowo, do 2020 roku celem marki jest produkcja całej kolekcji w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska.

A Ty, wybrałaś już swoje jeansy od F&F?