Torebki to przede wszystkim wyraz naszego stylu. Symbol władzy, który stał się główną inspiracją dla projektantów Liu Jo, jest wąż, a dokładniej biscione – emblemat potęgi i prestiżu, kojarzony z Mediolanem. To właśnie ta stolica mody i klimat jej najbardziej kultowych miejsc znalazły odwzorowanie w kolekcji akcesoriów. Stąd nazwy takie jak Darsena, Moscova, Gioia, Lima, Ticinese czy Piave.
Linię Darsena charakteryzuje wyjątkowy charakter. Klamry z motywem węża pojawiają się na wielu modelach torebek. W całej kolekcji znajdziemy materiały pokryte florystycznymi wzorami, a także hafty, pióra i kryształki.
Wpływ Mediolanu można zaobserwować również w pozostałych liniach. Inspiracje dzielnicami, uliczkami i stacjami metra nadają kolekcji miejskiego klimatu i nonszalancji. W kolekcji pojawiają się dwa najważniejsze trendy: Fairies Night oraz 80s. Love. Paleta barw w kolekcji akcesoriów jest połączeniem energetycznych i klasycznych kolorów. Szarości i beż przeplatają się z odcieniami głębokiej zieleni, fuksją i wyrazistą czerwienią.
Pośród modeli z serii Lima znajdują się małe torebki na ramię, plecaki i duże kopertówki z aplikacjami z logo Liu Jo oraz niewielkimi ćwiekami. Modele z serii Gioia zdobi koronka, hafty, a niecodzienne aplikacje pojawiają się na kopertówkach z linii Magenta. W kolekcji wyróżniają się również duże torby na ramię Moscova oraz skórzane breloki i zdobne rączki z linii Piave.
Kolekcję akcesoriów uzupełniają szaliki i chusty zdobione motywami kwiatowymi, koronkami i logo. Dopracowane detale uzupełnione o kolorowe ozdoby dodają całości wyjątkowego charakteru.