Od 2005 roku CYBEX buntuje się przeciw tradycyjnemu podejściu do wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i akcesoriów, koncentrując się na niepowtarzalnym designie, funkcjonalności i bezpieczeństwie dla modnych rodziców. Z aplikacją na smartfony “Hausschwein Run” by Gamee, CYBEX przesuwa granicę tego, co jest możliwe dla lifestyle’owych rodziców i dzieci.

Po raz pierwszy marka CYBEX pobudza wyobraźnię dzieci i dorosłych oddając grę na smartfony, która dostępna będzie do pobrania na popularnej platformie Gamee z pięciostopniową skalą ocen aplikacji. Gra “Hausschwein Run” czerpie inspiracje ze współpracy ze znanym projektantem wnętrz i grafiki użytkowej – Marcelem Wanders’em. Kolekcja mebli dla dzieci, która poza Hausschwein obejmuje także stylowe krzesełko do karmienia, bujak, leżaczek oraz kukiełki potworki pomaga rodzinom żyć w zgodzie z mottem kolekcji: ““Living your most fabulous dream”. – ta myśl przewodzi także aplikacji “Hausschwein Run.”

Wszystko to mogło się zdarzyć dzięki rozpoczęciu współpracy z Bożeną Rezab, CEO platformy Gamee, która pozwala użytkownikom grać w proste gry samemu lub z przyjaciółmi. W grze elegancka, a jednocześnie zabawna Hausschwein (świnka domowa) ożywa i musi pokonać przebiegłe potwory – zjadając je – jednocześnie unikając ogrodzenia, które staje jej na drodze. W ten sposób gracze na całym świecie będą mogli w przyjemny sposób poznać świat CYBEX by Marcel Wanders, który przemówi zarówno do rodziców jak i dzieci.

Uruchomienie aplikacji nastąpi 8 maja na platformie Gamee, dzięki temu każdy może mieć Hausschwein we własnym domu, a to oznacza przygody pełne dowcipu, uroku i stylu.  Wystarczy pobrać aplikację Gamee ze strony: www.gameeapp.com/get lub grać na komputerze używając przeglądarki: bit.ly/play_Hausschwein_Run.

Hausschwein jako gra oraz kolekcja akcesoriów dla rodziców i dzieci to doskonały przykład tego, że marka CYBEX ciągle poszukuje nowych, niekonwencjonalnych metod, aby uczynić życie dzieci i rodziców jeszcze bardziej przyjaznym. CYBEX jako pionier wśród akcesoriów dziecięcych przesuwa granice tego, co jest możliwe dla marki tworzącej bezpieczne, wysokiej jakości foteliki samochodowe oraz wózki dla dzieci.

“Kiedy Martin Pos pokazał mi zapowiedź kolekcji CYBEX by Marcel Wanders, oboje wiedzieliśmy, że to wspaniały materiał do stworzenia gry. Akcesoria są zabawne i atrakcyjne wizualnie. Po prostu je kocham!” – wspomina Gamee CEO Bożena Rezab. “Nie ma innej mobilnej platformy z grami takiej jak Gamee. Skupiliśmy się na łatwości użytkowania – gra za pomocą jednego kliknięcia, bez dodatkowych komplikacji jest niezwykle przyjemna.”

O grze

Gamee to pierwszy społecznościowy portal stworzony dla gier na co dzień, Czasy Selfie już minęły. Kolej na Instagram, w którym już niebawem pojawi się mnóstwo gier. Gamee zamierza zmienić rynek gier mobilnych. Korzystanie z nich będzie prostsze, a jednocześnie będzie sprawiało więcej zabawy i przyjemności, którymi można dzielić się ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi. Dzięki grom podobnym do Hausschwein, użytkownicy mogą wyzywać na pojedynki swoich znajomych i obserwować ich wyniki. Platforma Gamee jest dostępna na App Store oraz w Google Play.

O Marcelu Wanders’ie

Marcel Wanders (ur. Boxtel, Holandia, 1963) jest projektantem wnętrz i grafiki użytkowej oraz dyrektorem artystycznym, z ponad 1700 projektami w swoim dorobku. Do jego klientów należą takie marki jak: Alessi, Bisazza, Kosé Corporation/Cosme Decorte, KLM, Flos, Swarovski i Puma. Marcel Wanders jest również dyrektorem artystycznym i współzałożycielem marki Moooi.

Misją Marcela stało się „stworzenie środowiska składającego się z miłości, pasji oraz marzeń”. Jego prace ekscytują, prowokują oraz dzielą, ale jednocześnie nie przestają zadziwiać swoją pomysłowością, odwagą oraz dążeniem do podniesienia na duchu wszystkich, który mają z nimi styczność.

O CYBEX

CYBEX to producent bezpiecznych i innowacyjnych produktów dla niemowląt i dzieci. Cechą charakterystyczną firmy CYBEX jest pragnienie osiągnięcia tego, co wydaje się nieosiągalne. Odzwierciedleniem tego jest zasada innowacyjności CYBEX D.B.F, łącząca niepowtarzalny design, najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości z pomysłową funkcjonalnością.