Światowej sławy modelka i projektantka biżuterii Jade Jagger była widziana na ulicach Bogoty w Kolumbii z najmniejszą na świecie składaną spacerówką wpisaną do Księgi Rekordów Guinessa (2014 rok) – gb Pockit. Rodzina Jagger’ów wspiera Mick’a w południowoamerykańskiej części trasy koncertowej The Rolling Stones. Jade spacerowała z młodszym synem Ray’em, który wyglądał jak młoda gwiazda rocka w wózku gb Pockit  w kolorze Monument Black.

Marka gb to wyjątkowe połączenie funkcjonalności, industrialnego design’u, modowego haute couture oraz wysokiej jakości. Spacerówka Pockit z linii gb Gold to innowacyjne
i przyjazne rozwiązania dla nowoczesnych rodziców.

Wyjątkowość gb Pockit leży w tym, jak szybko ta spacerówka potrafi przekształcić się w mały
i lekki bagaż, dzięki technologii składania 2x2D. Oznacza to, że Pockit w zaledwie dwóch krokach staje się kompaktowym i lekkim pakunkiem kształtem przypominającym damską torebkę (waga: 4,3 kg / wymiary: 30 x 18 x 35 cm). Jego niewielkie rozmiary idealnie sprawdzą się zarówno podczas podróży samolotem czy pociągiem, jak również w kawiarni czy restauracji. Rodzic może go sprawnie złożyć i wygodnie nieść w ręku. Jest praktyczny, a dzięki kompaktowym rozmiarom, łatwy w przechowywaniu, zmieści się nawet do bagażu podręcznego w samolocie.

Gb to rewolucyjna marka tworząca produkty jutra dla dzisiejszych rodziców. Od września 2015 gb przełamuje tradycyjne zasady projektowania, aby dać rodzicom żyjącym w miastach wysokiej jakości wózki oraz foteliki samochodowe na każdy dzień.