Skechers Energy Lights 2.0

Unikatowa technologia i aż dziewięć wariantów świecenia – to cechy, które wyróżniają drugą generację Skechers Energy Lights. Modele z kolekcji amerykańskiej marki posiadają 18 światełek ledowych umieszczonych w podeszwie, które świecą na siedem różnych kolorów. Buty działają nawet przez 6 godzin! Ładowanie Skechers Energy Lights jest bardzo proste – wystarczy podłączyć je do ładowarki USB. Modele przeznaczone dla dziewczynek dostępne są w dwóch wersjach – z wysoką i niską cholewką. W kolekcji dla chłopców tym razem postawiono na nowe materiały dzianinowe, które dostępne są w wersji odblaskowej lub z zapięciem na rzepy typu bungee. Skechers Energy Lights dostępne są w rozmiarach do numeru 41.

LUMINATORS Skechers

LUMINATORS to najnowszy model butów firmy Skechers, który przyciąga dziecięce spojrzenia intensywnym świetlnym doznaniem. To model, który ma nie tylko podświetlaną podeszwę, ale i cała cholewkę! Ponadto LUMINATORS Skechers posiadają wszystkie funkcje, które wyróżniają Energy Lights.

Skechers S-lights

Buty z efektami świetlnymi stanowią dla firmy Skechers nieprzerwanie fascynujący temat. Tego typu dziecięce modele to idealne rozwiązanie na ponurą, zimową aurę. Najmłodsi zachwycą się modelem Recharger o podeszwie z migającym światłem i odblaskowym materiałem wierzchnim. Buty wyłączają się po upływnie minuty od ostatniego ruchu.

Skechers Sport 

Dziecięca kolekcja sportowa Kids Sport to odpowiednik linii obuwia sportowego dla dorosłych –Skechers Sport. Kids Sport stanowią idealne uzupełnienie modnych stylizacji, w których dzieci upodabniają się stylem do swoich rodziców. Modele dla dziewczynek zachwycają nowymi nadrukami w kształcie gwiazdek, natomiast chłopcy polubią neonowe wstawki. Kolekcję uzupełniają nowe materiały przeznaczone na chłodne, zimowe dni, takie jak zamsz i skóra. Subtelna kolorystyka z neonowymi detalami oraz materiały odpowiednie na niską temperaturę to cechy, bez których nie można wyobrazić sobie kolekcji jesień-zima 2018.

Na jesienno-zimową aurę marka Skechers przygotowała 2 różne modele – wysokie z miękkim futerkiem i zamkiem błyskawicznym oraz ocieplane z wywijanym językiem.