System podróżny 3-w-1 CYBEX Priam jest designerskim produktem na kółkach, perfekcyjnie łączącym piękną formę z funkcjonalnością. Stelaż jest kompatybilny z siedziskiem, gondolą i nagradzanymi fotelikami marki CYBEX. Josh Hartnett postawił na fotelik Cloud Q w kolorze True Blue, który z łatwością można odczepić od ramy i przenieść do samochodu. Terenowe koła wózka CYBEX Priam nadają się idealnie na brukowane londyńskie ulice, pozwalając rodzicom na komfortowy spacer.

Josh Hartnett to nie jedyny celebryta, który należy do klientów firmy CYBEX. Wielbicielami, popularnej wśród gwiazd marki, są również Karolina Kurkova, Keira Knightly, Liv Tyler, Coco Rocha, Lily Cole, Cate Blanchette, Rihanna, Miroslava Duma, Gwen Stefani i Rosamund Pike.

O CYBEX

Niemiecka firma Cybex, powstała w 2005 roku, to producent bezpiecznych
i innowacyjnych produktów dla niemowląt i dzieci. Cechą charakterystyczną firmy Cybex jest pragnienie osiągnięcia tego, co wydaje się nieosiągalne. Odzwierciedleniem tego jest zasada innowacyjności CYBEX D.S.F, łącząca niepowtarzalny design, najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości z pomysłową funkcjonalnością. Cybex dostarcza foteliki, nosidełka oraz wózki do ponad 101 państw, zatrudnia ponad 300 utalentowanych pracowników z całego

Chcąc uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.cybex-online.com