Przepis na doskonałą kolekcję? Dziedzictwo, moda oraz styl. Tymi trzema pojęciami kierowali się projektanci włoskiej marki Liu Jo tworząc wyjątkowo ekskluzywną linię Knitwear, skupiającą się na swetrach, sukienkach i okryciach wierzchnich z dzianiny.
Carpi, gdzie znajduje się główna siedziba marki, to równocześnie ośrodek kreatywności Liu Jo. Dodatkowo miasto powszechnie znane jest jako stolica dzianiny! Nic więc dziwnego, że projektanci sięgnęli do korzeni brandu, tworząc kolekcję ciepłych ubrań idealnych na jesienno-zimową porę. Linia Knitwear jest mocno osadzona w dziedzictwie marki, zachowując jej luksusowy charakter.
W zupełnie nowej kolekcji znajdziemy zarówno okrycia wierzchnie, jak i olśniewające stroje wieczorowe. Nie zabraknie kobiecych swetrów z koronkowymi detalami lub nadrukami, topów ozdobionych kryształkami i ćwiekami, bluzek z falbanami zamiast tradycyjnych rękawów. Jesienią nie rezygnujmy z sukienek! Kilka dopasowanych, podkreślających kobiece kształty modeli pojawi się w linii Knitwear. Wszystko wykonane z najlepszej jakości dzianiny.
Paleta barw nawiązuje do jesiennych kolorów natury. Znajdziemy tu odcienie przypominające leśną zieleń, jarzębinową czerwień oraz nieco bardziej neutralne i romantyczne biele, szarości
i róże.
Tej jesieni pozwólmy się otulić ciepłym dzianinom od Liu Jo!