Albania

Są takie kierunki, które wybieramy częściej, zapominając o innych interesujących alternatywach. Jedną z nich jest Albania, która może być doskonałym kierunkiem dla tych, którzy szerokim łukiem omijają Grecję, Turcję, Hiszpanię, czy Włochy ze względu na dużą ilość przebywających tam turystów. Albania jest doskonałym miejscem, dla tych lubujących się w cieple – w jej kalendarzu aż 290 dni jest słonecznych. Tym samym to prawdziwy raj, dla każdego, kto potrzebuje spokoju, ale nie chce rezygnować z typowych rozrywek, jakimi jest wygrzewanie się w słońcu, czy pływanie. Bajeczne plaże, drinki z palemką, tanie i przepyszne restauracje i bary. W Albanii szybko poczujesz się jak król życia. Gdy leniwy odpoczynek nieco ci się znudzi, możesz wybrać się do Muzeum Archeologicznego, gdzie zobaczysz wystawę obejmującą kulturę starożytną. Albania to także liczne średniowieczne zabytki, przysmaki bałkańskie i wyjątkowa turecka kawa.

Emiraty Arabskie

Znudził ci się Egipt i Tunezja? Kolejnym świetnym kierunkiem, w który możesz się udać są Emiraty Arabskie, zwłaszcza że jest to kierunek całoroczny. Choć pokutują mity, że Dubaj jest tylko dla bogaczy, nie do końca pokrywają się one z prawdą – wręcz przeciwnie. Dubaj cenowo jest dostępny dla każdego, wszystko uzależnione jest od tego, jaki hotel wybierzesz, ile czasu w nim spędzisz oraz w jakim miesiącu udasz się na wakacje życia. Warto zdecydować się na ten kierunek z biurem podróży i zapewnić sobie udane i bezpieczne wakacje.

No limits

To wyjątkowa oferta skierowana dla prawdziwych wielbicieli przygód. No limits obejmuje akademię fotografii, czyli wyjazdy połączone z warsztatami fotograficznymi, ekspedycje z dala od cywilizacji, trekking, żagle, a także rejsy wypoczynkowe, w tym Ahoj Zakynthos, dzięki któremu zwiedzimy trzy wyspy: Zakynthos, Kefalonię i Itakę. Rejsy wypoczynkowe z ITAKĄ to doskonały sposób na wyjątkowe wakacje. Piękne morze, plaże, słońce i wygodne jachty z dwuosobowymi kabinami z łazienkami. Czego chcieć więcej?

Warto wyjechać na wakacje z ITAKĄ. Wybierzmy miejsce, które wydaje nam się najciekawsze, albo dogodną dla niego alternatywę i bawmy się dobrze!