Segment rozwiązań na rzecz inteligentnego domu to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów rynku nowych technologii. Marki tworzą nowe rozwiązania, aby zaspokoić rosnący popyt. Jedną z propozycji jest kamera Hive Home View Outdoor.

Gadżet zaprojektowany przez Yvesa Béhara, nagrywa i przesyła filmy na smartphony, w pełnej rozdzielczości 1080p HD.

Designerskie urządzenie oferuje wodoodporną obudowę, aby zapewnić szczelność podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Hive reaguje i rejestruje obraz również w ciemności.

Dzięki obiektywowi o kącie widzenia 130 ° i 8-krotnemu zbliżeniu cyfrowemu innowacyjna kamera rejestruje zaskakująco dużą przestrzeń.

Urządzenie automatycznie rozpoczyna nagrywanie, gdy wykryje ruch, rozpozna ludzi lub niepokojące dźwięki. Obraz jest zachowywany do 24 godzin. Właściciel otrzymuje powiadomienie o ryzyku włamania poprzez telefon komórkowy.

Po detekcji osoby Hive wysyła zdjęcie, co sprawia, że od razu otrzymujemy informację o potencjalnym sprawcy. W razie włamania łatwo dostarczymy dowody policji lub ubezpieczycielowi.

Kamera zewnętrzna Hive Home View Outdoor uzupełnia ofertę marki, tworząc kolejną wartość na rynku inteligentnych domów. Poprzez aplikację innowacyjny gadżet zintegrujemy z lampami, które po wykryciu ruchu są włączane. Sensowne rozwiązanie dla właścicieli domów. Polecamy.