Duży biust – marzenie każdej z nas. Biust jest najbardziej kobiecą częścią ciała, a ponętny dekolt jest tym co zawsze przyciąga męski wzrok. Wiele z nas narzeka na rozmiar swojego biustu, ale co jeśli Twój biust jest duży, a problemem staje się wtedy dobór odpowiedniej bielizny? Problemem może stać się posiadanie dużego biustu, szczególnie jeśli nosisz go w niedopasowanym biustonoszu. Źle dobrany biustonosz na duży biust może prowadzić do bólu pleców, problemów z kręgosłupem, bólu ramion, wiotczenia piersi, a w efekcie do złego samopoczucia. Jak zatem wybrać odpowiedni model biustonosza na duży biust?

Czym charakteryzuje się dobrze dobrany biustonosz na duży biust?

Dobrze dopasowany biustonosz gwarantuje wyprostowaną sylwetkę, smuklejszą talię, piersi uniesione wysoko i komfort noszenia przez cały dzień. Jaki zatem jest idealnie dobrany biustonosz na duży biust? Kilka modeli może zapewnić wszystkie cechy dobrze dobranej bielizny, a w efekcie poprawić Twoje samopoczucie i dodać pewności siebie. Przykładami takich biustonoszy jest na przykład biustonosz typu full cup, charakteryzujący się trójdzielną miseczką, cięciem z boku, które zbiera biust, cięciem poprzecznym, które formuje biust lub cięciem pionowym, które optycznie podnosi biust. Jeśli nosisz ubrania blisko ciała świetnym wyborem będzie gładki biustonosz typu spacer lub 3D. Jest miękki, delikatny i sprężysty dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu biustu. Świetnym rozwiązaniem jest również biustonosz typu balconette. (Biustonosze na duży biust na Corin)

Biustonosz typu balconette

Biustonosz typu balconette inaczej nazywany balkonetką charakteryzuje pionowe cięcie i wysoki mostek. Dobrze dobrany biustonosz typu balconette gwarantuje pięknie wyglądający i wysoko uniesiony, okrągły biust. Konstrukcja biustonosza typu balconette sprawia, że jest to idealny wybór jeśli preferujesz bluzki lub sukienki z dekoltem. Ten rodzaj biustonosza idealnie kształtuje i podnosi biust, co pomaga go wyeksponować, nie tracąc równocześnie na komforcie noszenia na przykład przy schylaniu się (unikniesz efektu wypadającego biustu). Szwy w biustonoszu typu balconette mogą być poprowadzone ukośnie lub pionowo – taki rodzaj cięcia sprawia, że biust zbierany jest do środka i podnoszony do góry. Balkonetki występują w wersji usztywnianej fiszbinami lub miękkiej. Biustonosze typu balconette skierowane są głównie do kobiet z dużym biustem, dzięki czemu najczęściej mają najszerszy wybór rozmiarów, dzięki czemu nie powinnaś mieć problemu z wyborem idealnego dla siebie. Mocno zabudowany mostek w tym typie biustonosza na duży biust sprawia, że biust nie „ucieka”, a miękkie wykończenie miseczek ładnie zbiera i formuje biust nie zabudowując go w pełni, co pozwala cieszyć się możliwością zakładania powabnych dekoltów. Dzięki bogactwu oferty biustonoszy typu balconette możesz wybierać z pośród milionów wzorów i kolorów co sprawi, że będziesz czuła się świetnie i seksownie ze swoim dużym biustem.