W sobotę swoim doświadczeniem podzielą się Agata Kitner oraz Agata Rusin z Galerii Piękna. Opowiedzą jak w prawdziwie francuskim stylu Guinot można dbać o urodę. Przedstawią najnowsze trendy w wiosennym makijażu, za pomocą którego w kilku prostych gestach nadamy twarzy świetlistą promienność. W trakcie osobistych konsultacji podpowiedzą jak poczuć się piękną od stóp do głów. Ponadto każda z Pań uczestniczących w spotkaniu otrzyma Vouchery zniżkowe na zabieg Hydraclean oraz Eye Logic.

Kolejnym gościem będzie Daniel Piwowar, krakowski fryzjer łączący nowatorskie, szalone i designerskie pomysły z klasycznym rzemiosłem fryzjerstwa artystycznego. Opowie o najnowszych trendach w strzyżeniu i koloryzacji, a w trakcie indywidualnych spotkań zaproponuje uczestniczkom spotkania metamorfozę. W prezencie 5 uczestniczkom spotkania wręczy vouchery na zabiegi pielęgnacyjne wraz z modelowaniem, a każda z Pań otrzyma rabat w wysokości 30% na usługę w atelier Fryzjer Piwowar.

Czy 10% to dużo czy mało? Czy słowo „inwestycja” brzmi groźnie? Gdzie i jak znajdować pieniądze oraz jak ich „nie wyrzucać w błoto”. Na te pytania odpowie Wojciech Piotrowski, ekonomista i praktyk systemów rabatowych z programu rabatowego Karta na +. Pan Wojciech w prezencie 5 Paniom wręczy karty rabatowe programu Karta na +, a osoby przekonane do tematu kart rabatowych będą miały możliwość zakupu w niższej cenie wspomnianej karty.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Rezerwacja miejsc: 12 341 44 92