Każdy ma swoje ulubione przysmaki, napoje i sposoby na nudę. Wśród ulubionych wakacyjnych napojów Polaków również  jest oranżada Hellena, która teraz jest dostępna w nowej zdrowszej wersji FIT. Ma obniżoną kaloryczność aż o 30% i jest dostępna w rodzinnym formacie 1,25 l.

Wakacyjny urlop to czas kiedy chcemy odpocząć i sprawiać sobie codziennie małe i duże  przyjemności.  Czerwona Oranżada Hellena FIT jest świetną propozycją na wakacyjne wyjazdy dla wszystkich, którzy chcą beztrosko i przyjemnie spędzić urlop nie rezygnując ze zdrowego stylu życia. Czerwona Oranżada Hellena dzięki dodatkowi stewii – słodzika pochodzenia naturalnego ma obniżoną kaloryczność aż o 30% w porównaniu z klasyczną Oranżadą Hellena. Mimo to zachowuje swój niepowtarzalny, landrynkowy smak, który uprzyjemni każdą chwilę.

 

Czerwona Oranżada Hellena FIT w formacie 1,25 l to trzecia, obok białej Oranżady Hellena FIT 1,25 l i białej Oranżady Hellena FIT w puszce 250 ml, propozycja marki z linii FIT. Produkt dostępny jest na rynku w sugerowanej cenie detalicznej ok. 2,49 zł za sztukę.

 

 

Producent: Colian

Produkt: Czerwona Oranżada Hellena FIT

Gramatura: 1,25 l

Cena: ok. 2,49 zł

 

(*) CBOS Komunikat z badań: „Wyjazdy wypoczynkowe Polaków w 2107r. i plany na rok 2018”.