Pieczarkowy HIT – pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE! to imprezowy przebój, który nigdy nie wyjdzie z mody. To także świetny sposób na dodanie pikanterii popularnym sałatkom. Wyglądają naprawdę kusząco, a w towarzystwie lekkich mięs i innych warzyw zaspokoją głód naszych gości. Dobrze odnajdują się w towarzystwie napojów wyskokowych, solo lub w formie koreczków.

Niespodziewana wizyta rodziny? Spotkanie z przyjaciółką lub wspólne oglądanie meczu z kumplami? Nie masz pomysłu czym ich poczęstować? Z pieczarkami marynowanymi z marchewką i cebulą OLE! to już nie problem. Mogą być przechowywane w domowej spiżarni lub na kuchennej półce i czekać na okazję, aby ubarwić nasze towarzyskie spotkania. Dlatego warto zawsze mieć je pod ręką.

Lubimy przekąski – tacy już jesteśmy i wcale nie warto ich sobie odmawiać! Warzywa zamiast chipsów? Czemu nie! Spróbuj i przekonaj się sam, że Pieczarkowy HIT pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE! to absolutny numer jeden na warzywnej liście przebojów!

Pieczarkowy HIT pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE!

Pojemność: 305ml, 800ml       

www.wole-ole.pl