Scotch Egg Club to połączenie potężnej dawki śmiechu, szkockiego jedzenia i podwójnie dojrzewającego bursztynowego trunku. Inspiracją tego wyjątkowego cyklu imprez był pełen uroku  Tommy Dewar – jeden z założycieli marki Dewar’s.

Ten lekkoduszny, żartobliwy i charyzmatyczny przedsiębiorca przekształcił małą firmę swojego ojca, w największego eksportera szkockiej whisky na świecie w swoich czasach. Codziennie działał według zasady –  Pracuj rano, a baw się wieczorem. Co oznaczało, że w ciągu dnia do perfekcji doprowadzał swoją podwójnie dojrzewającą whisky, a wieczorami oddawał się grom, zabawom i swojemu drugiemu hobby – hodowli kur.

W Scotch Egg Club bawimy się dokładnie tak, jak lubił robić to Tommy – z humorem i w towarzystwie szkockich jajek, kur i podwójnie leżakowanej whisky.

Jaja w Miłości
Scotch Egg Club przemierzył już pół Europy! Warszawa doczekała się go jesienią. Pierwsza impreza miała miejsce w Miłości na Kredytowej 9 pod koniec września. Publiczność bawiła się na Wieczorze Gier z Klubem Komediowym i poznała także zasady gry w wyjątkowe Chicken Bingo.

Czym jest Chicken Bingo? To jedna z ulubionych gier Szkotów. Zasady są bardzo proste! Uczestnicy dostają karty z liczbami, a po planszy porusza się mały kurczak-robot, który po krótkim czasie zatrzymuje się na jednej z liczb. Wygrywa ten, co posiada kartę ze szczęśliwym numerem.

Podczas ostatniej soboty w Miłości, Klub Komediowy i Michał Sufin oddali mikrofon publiczności w klasycznym Nawijaku. Opowiadano najróżniejsze historie i anegdoty z życia, które wygrywały nagrody. Humor Tommy’ego Dewara udzielił się wszystkim gościom w Miłości, bo kolejnym, nawet podwójnym anegdotom nie było końca! Niektórzy twierdzą, że przed imprezą ujrzeli przy stoliku postać Tommy’ego, ze szklanką whisky w dłoni. W menu imprezy pojawiły się natomiast szkockie jaja – jako świetna zakąska do drinków z podwójnie postarzaną whisky Dewar’s.

Bramy Scotch Egg Club otwarte dla wszystkich

To nie koniec podwójnej zabawy! Wieczory w Scotch Egg Club pojawią się jeszcze nie raz tej jesieni w Miłości na Kredytowej.

Będziemy bawić się przy dobrej muzyce, zagramy w Chicken Bingo, spróbujemy szkockich jajek, a solidną dawkę śmiechu zapewnią Stand-Uperzy i członkowie Klubu Komediowego.

Dniami i nocami można przybywać także do Hali Koszyki, w której otwarta jest strefa Scotch Egg Club Pop-Up Bar. Na otwarciu – 6 października br. – graliśmy w Chicken Bingo oraz obejrzeliśmy show Stand Uperów – Karola Modzelewskiego i Tomasza „Borasa” Borkowskiego. Właśnie tam, co piątek można spróbować ulubionych szkockich jaj Tommy’ego Dewara.

Na wszystkie imprezy Scotch Egg Club wstęp jest wolny, więc…przybywajcie!