Zarówno ranne ptaszki, jak i nocne marki, którzy przyjdą na śniadanie do restauracji SUBWAY®, okażdej porze będą mogli poczuć beztroską aurę wiosennego pikniku na kocu w kratkę. Promowany sandwicz WESTERN BREAKFAST jako jedyny w menu dostępny jest przez cały dzień (pozostałe suby śniadaniowe podawane są do godziny 11.00).

Sandwicz WESTERN BREAKFAST jest skomponowany tak, aby z powodzeniem sprawdził się jako pożywne śniadanie. W chrupiącym pieczywie znajduje się świeża szynka, ciepły omlet i soczyste warzywa. Sok pomarańczowy dopełnia zestaw o solidną porcję witaminy C (można go jednak zamienić na kawę lub herbatę). Takie śniadanie (podczas promocji dostępne w cenie 7,95 zł za zestaw) jest świetną propozycją dla każdego, kto chce zaczynać dzień z radością i energią.

Przez idealne warunki śniadaniowe rozumiemy przede wszystkim swobodę. Nieważne, o której się wstaje – każda pora jest dobra, aby podarować sobie chwilę przyjemność, zjeść pożywny posiłek i nabrać energii na kolejne wyzwania. Chcemy dać naszym klientom powód, żeby budzili się z szerokim uśmiechemmówi Fabiola Gallegos Rios, Marketing Manager marki na Europę Środkowo-Wschodnią.

Kampania promocyjna WESTERN BREAKFAST obejmuje materiały POS, nośniki outdoorowe oraz działania online, w tym w mediach społecznościowych marki (Facebook, Twitter, Instagram). Lokalnie towarzyszy jej także spot radiowy. Kreację utrzymaną w klimacie śniadaniowym można zobaczyć równocześnie w Polsce i w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a także w Gruzji i Hiszpanii.

 

Za działania promocyjne w Polsce, PR marki oraz za kreację materiałów i przygotowanie spotu radiowego kampanii odpowiada agencja Q&A Communications. Nad zakupem mediów czuwa dom mediowy Maxus.