Innowacyjna technologia

ATLAS GEOFLEX BIAŁY C2TE to wysokoelastyczny klej oparty na technologii żelu krzemianowego. Wyróźnia go wyjątkowa zdolność do wiązania wody, dzięki czemu gwarantuje pełną przyczepność do trudnych podłoży, niezależnie od stopnia chłonności, a także doskonały rozpływ pod płytkami – bez względu na ich rozmiar. Można go stosować do każdego rodzaju okładzin, w tym ceramicznych, gresowych, szklanych, marmuru i kamienia naturalnego. Szeroki zakres grubości warstwy kleju (2-15mm) pozwala zarówno na cienkowartstwowe przyklejanie okładzin na równym podłóżu, jak i grubowarstwowe – bez konieczności szpachlowania wyrównawczego. Dodatkowym atutem jest przyspieszony proces wiązania zaprawy pod płyką, zapewniający możliwość wchodzenia na okładzinę i spoinowania jej już po 12 godzinach.

Zbliżenie na szczegóły

Idealne wnętrze musi  być dopracowane w każdym calu. Efekt końcowy jest bowiem sumą wielu elementów – dużych i małych. W trosce o najdrobniejsze szczegóły, ZESTAW SALON uzupełnia ATLAS FUGA ARTIS. Szeroka paleta 40 barw, w tym trzech odcieni bieli, daje ogromne możliwości doboru tonacji doskonale dopełniającej okładzinę. To specjalistyczna spoina, która bez problemu wytrzyma duże obciążenia i odkształcenia. Dzięki zastosowaniu w recepturze jonów srebra posiada właściwości antybakteryjne. Dodatki hydrofobowe w pełni zabezpieczają fugę przed wnikaniem zanieczyszczeń w głąb jej struktury. ATLAS FUGA ARTIS gwarantuje, że nasz salon będzie zachwycał przez długie lata.

Satysfakcja z realizacji

Wysoka jakość rozwiązań to kluczowy aspekt, który uwidacznia się zarówno na etapie prac wykonawczych, jak i podczas długotrwałego użytkowania. Odpowiednio skomponowane produkty chemii budowlanej mają za zadanie ułatwiać codzienną pracę fachowcom, a także gwarantować długofalową satysfakcję inwestora z efektu końcowego. Atlas dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty w pełni spełniały pokładane w nich nadzieje – w zakresie zastosowania, aplikacji, codziennego użytkowania i trwałości.