Wykwintne jedzenie, ekstremalne przeżycie i niezwykły widok – już od piątku przed Galerią Krakowską pojawi się podniebna restauracja! Od 27-29 maja na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego stanie platforma Dinner in the Sky, na której mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję zjeść podniebny posiłek 50 metrów nad ziemią.

 USA, Kanada, Anglia, Francja czy Portugalia – mieszkańcy tych państw pokochali podniebne posiłki. Teraz nadszedł czas na Polskę, a dokładnie na Krakowian, którzy będą mogli przekonać się, jak smakuje jedzenie w restauracji zawieszonej na wysokości 50 metrów nad ziemią! W Dinner in the Sky jednorazowo mogą wziąć udział 22 osoby to doskonała okazja na wyjątkowe spędzenie wspólnego czasu. Od 27-29 maja na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską stanie platforma, na której goście będą mieli okazję skorzystać z trzech opcji. Coffee Break in the Sky to 15 – minutowy poczęstunek w powietrzu, podczas którego na wszystkich chętnych czekać będzie kawa lub herbata wraz ze słodkim poczęstunkiem. Za to przeżycie trzeba zapłacić 183 zł. Z kolei druga opcja to Dinner in the Sky, czyli pełny restauracyjny obiad, składający się z dwóch dań, deseru oraz napojów i wina. Osoby, które wybiorą ten pakiet, spędzą na platformie 50 minut. Cena podniebnego obiadu wynosi 389 zł od osoby. Można także wybrać Cocktail in the Sky, czyli wieczorne podniesienie platformy, w trakcie którego Szef Kuchni ustępuje miejsca barmanom. Zaserwują oni gościom swoje popisowe drinki. Koszt podniebnego toastu to 183 zł od osoby.

Miejsca można rezerwować za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.dinnerinthesky.info. Warto pamiętać, że ze względu bezpieczeństwa minimalny wzrost uczestnika musi wynosić 150 cm.