Na tydzień przed długim weekendem, przy ulicy Warszawskiej 171 w Łomiankach zostanie otwarty pierwszy sklep sieci handlowej Netto. Zapowiada się wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Wywodząca się z Danii sieć handlowa przygotowała dla swoich Klientów wiele atrakcji – przede wszystkim bezkonkurencyjną ofertę handlową i niepowtarzalne promocje cenowe. Mogą one zainteresować szczególnie osoby planujące przygotowania do długiego weekendu oraz Klientów uprawiających zdrowy tryb życia.

Na półkach nowego sklepu znajdziemy produkty marek dostępnych tylko w Netto, m.in. Paradiso, Bergio, Premieur, Miletto, Maduro, Norte Caffe czy Lovena. Zaopatrzymy się również w świeże pieczywo z piekarni Oskroba, nabiał i produkty mięsne z Zakładu Mięsnego Wierzejki. Na szczególną uwagę zasługują świeże warzywa i owoce. Warto wiedzieć, że 95% wszystkich produktów pochodzi z Polski.

Netto słynie przede wszystkim z wysokiej jakości produktów w niskich cenach. Należy mieć na uwadze, że Netto oferuje nie tylko produkty spożywcze, ale również odzież, wyposażenie dla domu i ogrodu, produkty AGD, sprzęt elektroniczny oraz produkty dziecięce. Każdego tygodnia w ofercie Netto będzie pojawiać się ponad 200 nowych produktów.

– Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Łomianek i okolicy na otwarcie sklepu Netto – mówi Łukasz Stachowski, kierownik sklepu. – Z okazji otwarcia przygotowaliśmy wiele atrakcji, ciekawą ofertę handlową, niedostępną w żadnym z pozostałych sklepów w kraju. Dla naszych Klientów przygotujemy grill oraz bezpłatny poczęstunek. Klienci staną również przed szansą wygrania kosza pełnego zakupów. O wszystkich niespodziankach będzie okazja przekonać się 19 maja.

Do sklepu Netto prowadzi wygodny dojazd. Przy sklepie jest dostępny parking dla Klientów. W pobliżu znajdują się: Osiedla Łomianki Stare, Łomianki Dolne, Osiedle Baczyńskiego, Osiedle Dąbrowa Zachodnia czy Dziekanów Leśny.

Sklep w Łomiankach będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 do 22:00 oraz w niedzielę od 8:00 do 20:00.

 

 

 

 

O Netto Polska:

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która w ciągu 20 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 350 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje ok. 95 procent produktów oferowanych przez polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

 

Mariola Skolimowska

PR & Communications Manager

Netto Sp. z o.o.

+48 91 469 99 08

+48 512 408 908

e-mail: msk@netto.pl

Beata Sadowska

Hill + Knowlton Strategies

+48 22 536 38 00

+48 609 140 205

e-mail: Beata.Sadowska@hkstrategies.com

Jakub Kiraga

Hill + Knowlton Strategies

+48 22 536 38 00

+48 607 911 291

e-mail: Jakub.Kiraga@hkstrategies.com