Jeśli plaża to… KOKOSY! Jak wiadomo, olej kokosowy, dzięki swoim niezwykłym właściwościom jest lekiem na całe zło. The Body Shop poszedł tym tropem i stworzył olejek Coconut Pre-Shampoo Hair Oil, który stanowi idealny dodatek do codziennej pielęgnacji włosów. Dzięki organicznej formule sprawdzi się jako serum, odżywka, a nawet kosmetyk do stylizacji fryzury! Produkt pomaga w okiełznaniu niesfornych kosmyków, sprawia, że są zdrowe i lśniące oraz zapewnia bardziej wyrazisty kolor. Pomyśl, jak dużo miejsca zaoszczędzisz w bagażu, jeśli zdecydujesz się na jeden olejek o tylu właściwościach!

Letnią porą dbamy o peeling naszego ciała, ale czy pamiętamy o skórze głowy? Tu pomocny będzie głęboko oczyszczający scrub do skóry głowy ze znanej kolekcji Fuji Green Tea. Zapewni on stuprocentową antyoksydację dzięki oryginalnej recepturze – prawdziwym liściom zielonej herbaty, zebranych na wzgórzach Fuji w Japonii. Oprócz tego, energetyzujący zapach cytrusów pobudzi Cię do życia w leniwe, słoneczne poranki.

Gdy myślimy o pielęgnacji włosów, od razu kojarzymy ją z odpowiednim nawilżeniem. W tym celu zazwyczaj używamy dobrych jakościowo masek – i taka jest też 100% wegańska maska bananowa. Dzięki dużej ilości naturalnych składników głęboko wnika w strukturę włosa, równocześnie go nie obciążając. Jest idealna dla wymagających klientów, ponieważ jej formuła jest wolna od silikonów i olejów mineralnych. O satysfakcji płynącej z używania tej kolekcji świadczy fakt, że seria produkowana jest już prawie 40 lat!

Nie daj się zaskoczyć tego lata – już dziś zadbaj o zdrowy wygląd włosów!