Beata Kuś jest absolwentką Zarządzania Ochroną Zdrowia na Uczelni Łazarskiego. Studiowała również Zarządzanie i Administrację na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Z firmą Optegra związana jest od 2013 r. Do 2017 roku pełniła funkcję Kierownika kliniki w Warszawie. Na stanowisko Dyrektora Operacyjnego awansowała w połowie 2017 r. by po roku wejść w skład zarządu spółki. W związku z nową funkcją poza zarządzaniem 9 klinikami w Polsce zajmować się będzie rozwijaniem doskonałości operacyjnej w spółce.

 

– Zachodzące przekształcenia są efektem dążenia do zintensyfikowania działań Optegra na polskim rynku okulistycznym – mówi Prezes Jarosław Pawliński. – Zamierzamy kontynuować nasze dotychczasowe działania i rozwijać kolejne innowacyjne metody leczenia chorób oczu i wad wzroku – dodaje.

 

W skład Zarządu Optegra po zmianach wchodzą: Jarosław Pawliński – Prezes Zarządu, Krzysztof Majchrzak – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy i Beata Kuś – Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny.

 

Optegra to międzynarodowa sieć klinik chirurgii okulistycznej działająca w Wielkiej Brytanii, Czechach i Polsce. Obecnie w jej skład wchodzą 23 szpitale okulistyczne i kliniki, z czego w Polsce jest ich dziewięć: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie i Łodzi.

Dzięki przynależności do międzynarodowej grupy medycznej, kliniki Optegra w Polsce oferują szeroki zakres usług, a także zapewniają najwyższą jakość medyczną opartą o najnowsze technologie i wysokie standardy obsługi pacjenta. Leczenie, które oferuje Optegra polega na znalezieniu najbardziej optymalnego rozwiązania problemu okulistycznego, z którym zgłasza się klient. Specjaliści, którzy pracują w klinikach to zespół chirurgów okulistów, osiągających doskonałe wyniki medyczne we wszystkich obszarach okulistyki.

We wszystkich klinikach ze znakiem Optegra przestrzega się najwyższych standardów leczenia, na pierwszym miejscu stawiając dobro pacjenta.

 

Więcej informacji:

www.optegra.com.pl