Dla twarzy:

Podstawą zdrowego i radosnego wyglądu naszej skóry są odpowiednie podkłady, które The Body Shop stworzył w dwóch różnych kolorach. Uzupełnieniem dla nich jest paleta do konturowania, dzięki której podkreślisz swoje rysy twarzy.

Dla oka:

Aby nasze oko było magnetyczne i przyciągające The Body Shop stworzył kilka odcieni konturówek do brwi, kredek do oczu oraz tuszów do rzęs. Dla najbardziej szalonych wielbicielek podkreślonych powiek w kolekcji pojawił się też Star Stamp Liner, którym bez trudu namalujemy nie tylko linie, ale również postawimy stempelki w kształcie gwiazdek.

Dla ust:

Usta również zostały dopieszczone w najdrobniejszych szczegółach, rozpoczynając od kredki do ust, przez matowe lub mieniące się błyszczyki aż po Metal Lip Liquids w pięciu glam-rockowych kolorach. Efekty nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz, gdyż błyszczyki bogate są w naturalny wosk wytwarzany z kameruńskiego miodu pszczelego.

Dla ciała:

Kropkę nad „i” w najnowszej kolekcji The Body Shop stawiają ekskluzywne, lśniące pudry Glow For It, których opakowanie to wyjątkowy projekt marki House of Holland. Dzięki nim podkreślimy delikatnie obojczyki i ramiona, a my same rozbłyśniemy jak prawdziwe gwiazdy! Podobną funkcję ma spełniać także Glitter Dust przeznaczony do rozświetlenia policzków, dekoltu i włosów.