Mokre i dwa razy bardziej splątane – takie są nasze włosy latem. Plaża, basen, częsty prysznic – brzmi znajomo? Dotychczas do ich rozczesania używaliśmy zwykłych szczotek. Od dzisiaj możemy je odłożyć na bok. Marka Tangle Teezer stworzyła szczotkę, która nie tylko rozczesze, lecz także nada blasku naszym mokrym włosom w każdych warunkach! Poznajcie The Wet Detangler!

Marka Tangle Teezer od lat odpowiada na potrzeby naszych włosów. W jej ofercie można znaleźć szczotki klasyczne, kompaktowe i profesjonalne. W tym roku marka postanowiła wprowadzić nowy rodzaj szczotki dedykowanej mokrym włosom – podczas kąpieli i tuż po niej.

The Wet Detangler to innowacyjna szczotka, która posiada 325 unikalnych ząbków o elastycznej strukturze, które bez problemów rozczeszą mokre włosy zapobiegając ich łamaniu. Jej poręczny kształt sprawia, że nie wyślizguje się rąk, nawet w ekstremalnych warunkach. Sprawnie rozczesze również suche włosy dodając im dodatkowego blasku i miękkości!

Dostępna w czterech najbardziej pożądanych kolorach tego lata: czarnym, biało-różowym, jasnoróżowym oraz biało-niebieskim.

Dostępna wyłącznie w drogeriach Rossmann na terenie całego kraju.

Uwaga – ten produkt uzależnia!

Cena: 49,99 PLN