22 listopada 2017 r. w Saska Clinic dr Radziejewskiej odbyła się konferencja prasowa pt. Nithya – rezultaty, których nie możesz sobie wyobrazić, połączona z prezentacją zabiegu Nithya.

Starzenie się skóry i rola kolagenu w jej budowie

Doktor Iwona Radziejewska rozpoczęła pierwszą część wystąpienia od przedstawienia faktów dotyczących starzenia się skóry, jej przyczyn oraz procesów i zmian zachodzących w jej strukturze wpływających na zmiany wyglądu. Omówiła również czynniki wpływające na przedwczesne starzenie się skóry.

W kolejnej części prezentacji przybliżona została rola kolagenu w utrzymywaniu jędrności i napięcia skóry. Dr Iwona Radziejewska omówiła również poszczególne typy kolagenu, znajdującego się w skórze, odpowiadającego za jej młodzieńczy wygląd.

Nithya – naturalne uzupełnienie kolagenu

Ilość kolagenu w skórze właściwej spada już od 25 roku życia, każdego roku o ok. 1,5%.  – przypomniała dr Radziejewska. Odpowiedzią na jego niedobór są zabiegi z zastosowaniem kolagenu Nithya, który jest analogiczny do kolagenu wytwarzanego naturalnie przez ludzki organizm. Produkty Nithya – zarówno te przeznaczone do iniekcji jak również pielęgnacji pozabiegowej zostały przybliżone przez doktor Radziejewską oraz Macieja Opielę – dyrektora wyłącznego dystrybutora produktów Nithya w Polsce – Esthetic Medical Innovation.

Nithya – nowość – jedyny produkt z przeznaczeniem na ciało

Podczas konferencji podkreślone zostało, że Nithya jako jedyny na rynku tego typu preparat posiada osobny produkt do zabiegów na twarz i na ciało. Po zakończeniu merytorycznej części konferencji, został przeprowadzony został pokazowy zabieg na pacjentce własnie na obu obszarach – twarzy oraz okolicach brzucha. Pacjentka chetnie opowiadała o swoich wrażeniach podczas jak i po zabiegu, odpowiadała również na pytania ze strony gości konferencji.